Cristiano Ronaldo is blij dat hij dinsdagavond met Real Madrid heeft gewonnen van Manchester United (1-2 winst), maar was ook enigszins teleurgesteld. De aanvaller van Real Madrid vindt het namelijk jammer dat zijn voormalige club is uitgeschakeld, nadat thuis met 2-1 werd gewonnen door Real Madrid.
"Ik ben blij met de winst, maar ook teleurgesteld voor Manchester United", aldus Ronaldo op het digitale thuis van zijn werkgever. "Ik heb de goal niet gevierd, maar van binnen was ik echt heel blij. Ik heb ook echt veel respect voor de steun van de supporters die ik zes jaar heb gekregen."
"Het belangrijkste vandaag (dinsdag, red.) voor ons was dat we zouden winnen en daarom ben ik zeer blij. Ik heb mijn werk gedaan, dat was namelijk Real Madrid helpen aan de winst. Nu zijn we door naar de volgende ronde van de Champions League. Ik scoorde in het eigen stadion en hier scoorde ik weer", besloot de Portugees trots.
LEES OOK:
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'