Bij RSC
Anderlecht zitten ze met een waar penalty-probleem. Na de verloren strafschoppenreeks in de halve finales van de Cofidis Cup tegen KRC Genk staat de teller al op dertien gemiste elfmeters. Nenad Jestrovic, van 2001 tot 2006 actief bij
Paars-Wit, begrijpt deze situatie niet goed.
"Dertien?! Ik wist dat het erg gesteld was maar niet zo erg.", zegt een verbaasde Jestrovic tegen
La Dernière Heure. "Ik zou al deze strafschoppen binnengetrapt hebben. Op mijn 36 jaar zou ik dan de best scorende speler bij Anderlecht geweest zijn (lacht), kan je je dat inbeelden?"
Toch moet de Serviër toegeven zelf ooit een strafschop te hebben gemist. "Het was tegen Lierse.Na een gemiste penalty is er maar één remedie, zo snel mogelijk opnieuw trappen. Ik herinner me nog dat Pär Zetterberg kwam vragen of ik er zeker van was dat ik wou trappen. Ik heb hem toen gezegd dat ik zeker ben dat ik ging scoren."
Deze raad geeft hij ook mee aan zijn landgenoot Milan Jovanovic. "Als hij zou missen moet hij de gewoonweg de volgende nemen. Maar dat heeft hij niet gedaan. Nochtans missen alle goede spelers wel eens een strafschop, maar je mag je verantwoordelijkheden niet vergeten. Zeker niet als je goed betaald wordt", besluit de 36-jarige ex-profvoetballer.
LEES OOK:
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend