'Bruno Fernandes dropt bom in kleedkamer Man Utd'

406 stemmen
'Bruno Fernandes dropt bom in kleedkamer Man Utd'

Manchester United kent tot dusver een ontzettend matige seizoensstart, en dat is bij Bruno Fernandes niet in de koude kleren gaan zitten. De Portugees is naar verluidt flink tekeer gegaan jegens coach Ole Gunnar Solskjaer.  

"Er zijn verhalen binnengekomen, wat hij allemaal zei in de kleedkamer (in de rust tijdens de wedstrijd tegen Tottenham Hotspur, 6-1, red.) Hij schreeuwde: wij zijn Manchester United, dit kan gewoon niet! En hij plaatste vraagtekens bij de tactiek van Solskjaer. Mede daardoor werd hij gewisseld", vertelt journalist Duncan Castles in de Transfer Window Podcast.

Manchester kocht deze zomer Donny van de Beek, Alex Telles en Edinson Cavani, maar dat zou volgens Fernandes niet afdoende zijn geweest. "Ik heb gehoord dat hij niet te spreken is over het beleid van de club. De voorbije transferperiode heeft niet gebracht wat hij verwachtte. Volgens hem zijn er geen spelers gehaald die de selectie naar een hoger niveau tillen en die van Manchester United een titelkandidaat maken", weet Castles. 

"De oudere spelers van Manchester United zijn niet onder de indruk van Solskjaer. Zijn coaching, zijn people management, zijn fitness regime, zijn tactische keuzes, wissels... Allemaal issues. Het is niet zo dat ze een hekel hebben aan Solskjaer, maar de bepalende spelers vinden hem geen topper: ze denken niet dat hij het overwicht heeft om alle neuzen dezelfde kant op te krijgen." Uiteindelijk werd Fernandes in de rust al vervangen.

LEES OOK: Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Moet Man Utd Solskjaer ontslaan?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

125
125
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

47
47
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

36
36
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

30
30
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

363
363
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

58
58
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

206
206
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

42
42
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

230
230
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

165
165
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

109
109
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

682
682
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

173
173
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

169
169
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1067
1067
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

68
68
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

682
682
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

457
457
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

847
847
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

848
848
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

137
137
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

494
494
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

816
816
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

399
399

Meer sportnieuws