Harry Redknapp, de coach van Queens Park Rangers, keert zaterdag terug bij zijn oude liefde, Southampton. Met die club degradeerde hij in 2005 uit de Premier League. Zaterdag wacht een duel met
The Saints en voor QPR zijn de punten kostbaar: de Londenaren staan laatste. Southampton staat zestiende en drie punten boven de rode streep.
De oefenmeester laat weten dat hij even aan het moment zal denken toen Southampton degradeerde naar het Championship. "Luister, ik zal een beetje verdrietig worden. Maar wat kan je eraan doen? Het is verder ook geen probleem." De trainer keert voor het eerst sinds zijn vertrek weer terug bij Southampton.
Over de supporters is Redknapp heel erg te spreken. "Niemand was meer van streek dan ik. Ik heb echt alles gegeven. Ik zou nooit zeggen dat de supporters van Southampton agressief zijn. Het zijn goede supporters. Ik zal er alleen minder om slapen als het resultaat slecht is, niet omdat ze zorgen dat ik een beetje verdrietig word", aldus de coach.