'Man United slaat hard toe op slotdag na 1-6-pandoering'

door
'Man United slaat hard toe op slotdag na 1-6-pandoering'

Manchester United had ambitieuze transferplannen deze zomer om zijn aanval te versterken. Maar daar kwam tot dusver weinig van in huis, vooral omdat Dortmund zich onwrikbaar toonde in de onderhandelingen omtrent Jadon Sancho. Nu hebben ze op Old Trafford echter wel een nieuwe spits gevonden.


Verschillende Franse media meldden immers dat United tot een akkoord gekomen is met Edinson Cavani. De Uruguayaanse spits is transfervrij nadat zijn contract bij Paris Saint-Germain niet verlengd werd. De 33-jarige is topschutter aller tijden van de Franse topclub, maar verloor vorig seizoen zijn plaats aan Mauro Icardi. Nu zou Cavani echter voor twee seizoenen aan de slag gaan bij Man Utd.

UPDATE 05/10
Zondag werd andermaal pijnlijk duidelijk dat United nog wat versterking kan gebruiken. Tegen Tottenham werd met maar liefst 1-6 verloren. De club zou maandag dan ook de komst van Cavani willen afronden. Gezien zijn transfervrije status is er echter wel geen haast om dat voor de deadline van 24u te doen. Maar de Uruguayaanse spits wordt niet de enige last-minute aanwinst. Met Alex Telles is er ook een nieuwe back onderweg. Volgens Sky Sports is er alvast een akkoord met FC Porto over de komst van de Braziliaan.

Tot slot zouden er ook nog onderhandelingen lopen met FC Barcelona over de komst van Ousmane Dembélé. De Franse winger zou gehuurd kunnen worden, allicht met aankoopoptie. Met het vrijgekomen salarisbudget zouden de Catalanen dan weer zelf de komst van Memphis Depay willen afronden.

LEES OOK: 'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

Indien United slechts één speler kon aantrekken, wie zou u kiezen?

Meest recent

Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

3
3
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

64
64
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

48
48
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

154
154
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

181
181
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

209
209
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

67
67
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

62
62
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

270
270
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

403
403
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

363
363
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

304
304
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

239
239
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

1726
1726
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

113
113
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

317
317
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

399
399
Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

230
230
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

186
186
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

232
232
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

252
252
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

93
93
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

92
92
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

69
69
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

151
151

Meer sportnieuws