'Vertrek Dembélé zet deur open voor toptransfer Barça'

door
'Vertrek Dembélé zet deur open voor toptransfer Barça'

Ousmane Dembélé zou één van de spelers moeten zijn die onder nieuwe coach Ronald Koeman geherlanceerd wordt bij FC Barcelona. Maar de Franse winger heeft het klaarblijkelijk moeilijk met de strenge discipline die de Nederlandse trainer eist. Zo zou hij zichzelf opnieuw onmogelijk aan het maken zijn.


Koeman eist onder meer dat de spelers erg stipt omgaan met de gemaakte afspraken, zelfs voor Lionel Messi zouden er amper nog privileges zijn. Maar daar heeft Dembélé het dus lastig mee. Zo stelden diverse Spaanse media vast dat hij maandag een kwartier te laat arriveerde op het oefencomplex. Terwijl hij de parking opreed, zat hij ook nog eens druk te telefoneren. Dembélé kwam al eerder in opspraak in Catalonië wegens extra-sportieve problemen en een gebrek aan professionaliteit. De kans bestaat dan ook dat het weldra tot een vertrek komt.

UPDATE 30/09
Dembélé lijkt inderdaad te gaan vertrekken bij FC Barcelona. Naar verluidt is de Fransman voor zo'n 60 miljoen euro op weg naar Manchester United, zo meldt AS. De Engelsen hengelen al heel de zomer lang achter Jadon Sancho, maar de kans is bijzonder klein dat er voor de deadline een doorbraak komt in zijn dossier. Daarom zouden de Mancunians nu bij Dembélé zijn uitgekomen als plan-B.

Barça is in ieder geval bereid om mee te werken aan het vertrek van de Fransman. Gezien zijn transferinkomsten en vooral de ruimte die gecreëerd wordt in het salarisbudget, kan de Catalaanse club nu zelf de komst van Memphis Depay afronden. In de komende dagen zouden beiden deals al beklonken moeten gaan worden, zo klinkt het in de Spaanse media.

LEES OOK: 'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

Dembélé heeft nooit voldoende kansen gekregen bij Barça ...

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

46
46
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

32
32
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

17
17
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

16
16
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

13
13
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

100
100
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

49
49
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

73
73
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

119
119
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

99
99
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

364
364
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

18
18
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

144
144
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

84
84
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

109
109
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

42
42
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

208
208
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

249
249
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

137
137
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

85
85
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

339
339
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

85
85
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

122
122

Meer sportnieuws