'Vertrek Dembélé zet deur open voor toptransfer Barça'

door
'Vertrek Dembélé zet deur open voor toptransfer Barça'

Ousmane Dembélé zou één van de spelers moeten zijn die onder nieuwe coach Ronald Koeman geherlanceerd wordt bij FC Barcelona. Maar de Franse winger heeft het klaarblijkelijk moeilijk met de strenge discipline die de Nederlandse trainer eist. Zo zou hij zichzelf opnieuw onmogelijk aan het maken zijn.


Koeman eist onder meer dat de spelers erg stipt omgaan met de gemaakte afspraken, zelfs voor Lionel Messi zouden er amper nog privileges zijn. Maar daar heeft Dembélé het dus lastig mee. Zo stelden diverse Spaanse media vast dat hij maandag een kwartier te laat arriveerde op het oefencomplex. Terwijl hij de parking opreed, zat hij ook nog eens druk te telefoneren. Dembélé kwam al eerder in opspraak in Catalonië wegens extra-sportieve problemen en een gebrek aan professionaliteit. De kans bestaat dan ook dat het weldra tot een vertrek komt.

UPDATE 30/09
Dembélé lijkt inderdaad te gaan vertrekken bij FC Barcelona. Naar verluidt is de Fransman voor zo'n 60 miljoen euro op weg naar Manchester United, zo meldt AS. De Engelsen hengelen al heel de zomer lang achter Jadon Sancho, maar de kans is bijzonder klein dat er voor de deadline een doorbraak komt in zijn dossier. Daarom zouden de Mancunians nu bij Dembélé zijn uitgekomen als plan-B.

Barça is in ieder geval bereid om mee te werken aan het vertrek van de Fransman. Gezien zijn transferinkomsten en vooral de ruimte die gecreëerd wordt in het salarisbudget, kan de Catalaanse club nu zelf de komst van Memphis Depay afronden. In de komende dagen zouden beiden deals al beklonken moeten gaan worden, zo klinkt het in de Spaanse media.

LEES OOK: 'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Dembélé heeft nooit voldoende kansen gekregen bij Barça ...

Meest recent

'Zulte Waregem hakt knoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

0
0
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

13
13
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

94
94
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

183
183
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

140
140
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

214
214
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

69
69
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

157
157
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

156
156
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

882
882
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

73
73
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

105
105
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

324
324
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

136
136
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

456
456
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

45
45
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

193
193
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

171
171
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

230
230
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

264
264
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

170
170
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

205
205
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

399
399
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

684
684
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

397
397

Meer sportnieuws