'Vertrek Dembélé zet deur open voor toptransfer Barça'

1015
'Vertrek Dembélé zet deur open voor toptransfer Barça'

Ousmane Dembélé zou één van de spelers moeten zijn die onder nieuwe coach Ronald Koeman geherlanceerd wordt bij FC Barcelona. Maar de Franse winger heeft het klaarblijkelijk moeilijk met de strenge discipline die de Nederlandse trainer eist. Zo zou hij zichzelf opnieuw onmogelijk aan het maken zijn.


Koeman eist onder meer dat de spelers erg stipt omgaan met de gemaakte afspraken, zelfs voor Lionel Messi zouden er amper nog privileges zijn. Maar daar heeft Dembélé het dus lastig mee. Zo stelden diverse Spaanse media vast dat hij maandag een kwartier te laat arriveerde op het oefencomplex. Terwijl hij de parking opreed, zat hij ook nog eens druk te telefoneren. Dembélé kwam al eerder in opspraak in Catalonië wegens extra-sportieve problemen en een gebrek aan professionaliteit. De kans bestaat dan ook dat het weldra tot een vertrek komt.

UPDATE 30/09
Dembélé lijkt inderdaad te gaan vertrekken bij FC Barcelona. Naar verluidt is de Fransman voor zo'n 60 miljoen euro op weg naar Manchester United, zo meldt AS. De Engelsen hengelen al heel de zomer lang achter Jadon Sancho, maar de kans is bijzonder klein dat er voor de deadline een doorbraak komt in zijn dossier. Daarom zouden de Mancunians nu bij Dembélé zijn uitgekomen als plan-B.

Barça is in ieder geval bereid om mee te werken aan het vertrek van de Fransman. Gezien zijn transferinkomsten en vooral de ruimte die gecreëerd wordt in het salarisbudget, kan de Catalaanse club nu zelf de komst van Memphis Depay afronden. In de komende dagen zouden beiden deals al beklonken moeten gaan worden, zo klinkt het in de Spaanse media.

LEES OOK: Yamal zwaar onder vuur na Ballon d'Or: "Misbruikt zijn roem"

Dembélé heeft nooit voldoende kansen gekregen bij Barça ...

Meest recent

Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

5
5
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

86
86
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

84
84
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

49
49
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

43
43
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

18
18
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

77
77
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

179
179
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

155
155
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

340
340
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

303
303
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

126
126
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

130
130
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

229
229
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

194
194
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

260
260
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

323
323
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

222
222
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

231
231
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

102
102
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

261
261
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

54
54
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

143
143
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

252
252

Meer sportnieuws