Eupen reageert op straf verhaal: "Onzin"

door
Eupen reageert op straf verhaal:

AS Eupen lijkt dit seizoen een outsider voor een plaats in de linkerkolom, nadat de Panda's zich deze zomer stevig versterkten. Met Adriano Correia en Victor Vazquez werden twee grote namen op leeftijd binnengehaald, maar ook Poulain, Ngoy, Peeters, Koné en Kayembe zijn toch behoorlijke namen. Het zou deel uitmaken van een bijzondere strategie.


Eupen is immers nog steeds in handen van het Qatarese ASPIRE, al is hun inbreng op het vlak van spelers de voorbije jaren serieus geslonken. Daar waar in de beginjaren de kern grotendeels bestond uit spelers uit hun Qatarese en Afrikaanse academies, telt Eupen nu amper een vijftal spelers die via de eigenaars gekomen zijn.

Maar volgend seizoen zou ASPIRE weer zijn stempel kunnen drukken. Volgens La Dernière Heure hebben ze immers het plan opgevat om volgend seizoen de beste spelers uit Qatar massaal naar Eupen te sturen. In 2022 staat immers het WK in Qatar op de kalender en het gastland wil daarop uiteraard geen mal figuur slaan. In Eupen zouden de Qatarezen in de beste omstandigheden en op een hoger niveau klaargestoomd moeten worden voor het toernooi.

UPDATE 28/09

KAS Eupen is niet te spreken over het Qatar-gerucht. Sportief directeur Jordi Condom was tegenover Het Laatste Nieuws alvast scherp voor de geruchten. “Onzin! Dat doet me denken aan mensen die nog niet beseffen dat de wereld rond is. Wie dat geschreven heeft, had best eerst met ons, als rechtstreeks betrokken partij, contact opgenomen om zijn verhaal aan de werkelijkheid te toetsen. Je moet een beetje serieus blijven. We hebben veertien spelers aangeworven die we, op een uitzondering na, een contract lieten tekenen tot 2023. Wat zouden we met die spelers volgende zomer moeten aanvangen? Ze op straat zetten?”

Zal het zo een vaart lopen?

Meest recent

Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

17
17
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

22
22
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

58
58
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

87
87
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

256
256
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

280
280
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

448
448
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

275
275
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

63
63
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

87
87
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

184
184
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

562
562
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

69
69
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

288
288
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

117
117
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

103
103
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

503
503
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

170
170
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

400
400
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

195
195
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

878
878
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

465
465
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

451
451
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

245
245

Meer sportnieuws