United boekt zege na onwaarschijnlijk slot tegen Trossard en co

door
United boekt zege na onwaarschijnlijk slot tegen Trossard en co

Manchester United heeft de derde speeldag van de Premier League kunnen inzetten met een overwinning, op mocht op het veld van Brighton van veel geluk spreken. De winnende treffer viel immers pas na een strafschop diep in de extra tijd. Bovendien raakte de thuisploeg liefst vijf keer het doelkader, waaronder drie keer Leandro Trossard.


De Rode Duivel begon sterk aan de wedstrijd en raakte in de aanvangsfase tot twee keer toe het doelhout. En na een halfuur vond ook Adam Webster met het hoofd het houtwerk. Vijf minuten voor rust kwamen ze alsnog verdiend op voorsprong. Neal Maupay benutte een strafschop achteloos met een panenka. The Mancunians leken hierdoor wakker te worden en maakten razendsnel gelijk. Uit een fraaie trap van Bruno Fernandes leek Harry Maguire van dichtbij binnen te tikken.

Uiteindelijk Na rust speelde de VAR een voorname rol. Zo kreeg Brighton aanvankelijk een tweede penalty toebedeeld, maar greep de videoscheidsrechter in. Een nipte buitenspelgoal van Marcus Rashford ging eveneens niet door. Twee minuten later vond de Engelse aanvaller opnieuw het net, al telde de goal dit keer wel.

Brighton bleef pech houden in de afronden en vond liefst vijf keer in deze wedstrijd het aluminium, Trossard raakte ook nog eens de lot. De gelijkmaker kwam er alsnog in de blessuretijd: Solly March werd vrijgespeeld en kopte de meer dan terechte 2-2 binnen. Het bleek nog niet het slot in het tumultueuze duel.

In de allerlaatste kans van de wedstrijd kopte Maguire uit een hoekschop tegen de hand van Maupay. Scheidsrechter Chris Kavanagh had het in eerste instantie niet gezien en blies al op zijn fluit voor het eindsignaal. Na luid protest van de Man United-spelers en de gang naar het scherm werd er alsnog een penalty gegeven. Specialist Fernandes bleef koel als altijd en bezorgde de gelukkige bezoekers nog de drie punten in extremis.

LEES OOK: Lijdensweg Lavia: opzienbarende transferonthulling duikt op

Denkt u dat United dit seizoen voor de titel gaat mee doen?

Meest recent

Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

30
30
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

23
23
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

60
60
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

38
38
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

56
56
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

41
41
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

10
10
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

100
100
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

123
123
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

179
179
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

99
99
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

253
253
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

85
85
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

170
170
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

129
129
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

78
78
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

231
231
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

217
217
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

197
197
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

577
577
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

186
186
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

243
243
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

655
655
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

69
69

Meer sportnieuws