United boekt zege na onwaarschijnlijk slot tegen Trossard en co

162 stemmen
United boekt zege na onwaarschijnlijk slot tegen Trossard en co

Manchester United heeft de derde speeldag van de Premier League kunnen inzetten met een overwinning, op mocht op het veld van Brighton van veel geluk spreken. De winnende treffer viel immers pas na een strafschop diep in de extra tijd. Bovendien raakte de thuisploeg liefst vijf keer het doelkader, waaronder drie keer Leandro Trossard.


De Rode Duivel begon sterk aan de wedstrijd en raakte in de aanvangsfase tot twee keer toe het doelhout. En na een halfuur vond ook Adam Webster met het hoofd het houtwerk. Vijf minuten voor rust kwamen ze alsnog verdiend op voorsprong. Neal Maupay benutte een strafschop achteloos met een panenka. The Mancunians leken hierdoor wakker te worden en maakten razendsnel gelijk. Uit een fraaie trap van Bruno Fernandes leek Harry Maguire van dichtbij binnen te tikken.

Uiteindelijk Na rust speelde de VAR een voorname rol. Zo kreeg Brighton aanvankelijk een tweede penalty toebedeeld, maar greep de videoscheidsrechter in. Een nipte buitenspelgoal van Marcus Rashford ging eveneens niet door. Twee minuten later vond de Engelse aanvaller opnieuw het net, al telde de goal dit keer wel.

Brighton bleef pech houden in de afronden en vond liefst vijf keer in deze wedstrijd het aluminium, Trossard raakte ook nog eens de lot. De gelijkmaker kwam er alsnog in de blessuretijd: Solly March werd vrijgespeeld en kopte de meer dan terechte 2-2 binnen. Het bleek nog niet het slot in het tumultueuze duel.

In de allerlaatste kans van de wedstrijd kopte Maguire uit een hoekschop tegen de hand van Maupay. Scheidsrechter Chris Kavanagh had het in eerste instantie niet gezien en blies al op zijn fluit voor het eindsignaal. Na luid protest van de Man United-spelers en de gang naar het scherm werd er alsnog een penalty gegeven. Specialist Fernandes bleef koel als altijd en bezorgde de gelukkige bezoekers nog de drie punten in extremis.

LEES OOK: 'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Denkt u dat United dit seizoen voor de titel gaat mee doen?

Meest recent

Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

23
23
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

30
30
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

398
398
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

22
22
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

168
168
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

147
147
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

344
344
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

351
351
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

309
309
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

68
68
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

95
95
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

156
156
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

83
83
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

85
85
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

189
189
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

155
155
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

130
130
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

250
250
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

501
501
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

315
315
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

147
147
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

40
40

Meer sportnieuws