United boekt zege na onwaarschijnlijk slot tegen Trossard en co

162 stemmen
United boekt zege na onwaarschijnlijk slot tegen Trossard en co

Manchester United heeft de derde speeldag van de Premier League kunnen inzetten met een overwinning, op mocht op het veld van Brighton van veel geluk spreken. De winnende treffer viel immers pas na een strafschop diep in de extra tijd. Bovendien raakte de thuisploeg liefst vijf keer het doelkader, waaronder drie keer Leandro Trossard.


De Rode Duivel begon sterk aan de wedstrijd en raakte in de aanvangsfase tot twee keer toe het doelhout. En na een halfuur vond ook Adam Webster met het hoofd het houtwerk. Vijf minuten voor rust kwamen ze alsnog verdiend op voorsprong. Neal Maupay benutte een strafschop achteloos met een panenka. The Mancunians leken hierdoor wakker te worden en maakten razendsnel gelijk. Uit een fraaie trap van Bruno Fernandes leek Harry Maguire van dichtbij binnen te tikken.

Uiteindelijk Na rust speelde de VAR een voorname rol. Zo kreeg Brighton aanvankelijk een tweede penalty toebedeeld, maar greep de videoscheidsrechter in. Een nipte buitenspelgoal van Marcus Rashford ging eveneens niet door. Twee minuten later vond de Engelse aanvaller opnieuw het net, al telde de goal dit keer wel.

Brighton bleef pech houden in de afronden en vond liefst vijf keer in deze wedstrijd het aluminium, Trossard raakte ook nog eens de lot. De gelijkmaker kwam er alsnog in de blessuretijd: Solly March werd vrijgespeeld en kopte de meer dan terechte 2-2 binnen. Het bleek nog niet het slot in het tumultueuze duel.

In de allerlaatste kans van de wedstrijd kopte Maguire uit een hoekschop tegen de hand van Maupay. Scheidsrechter Chris Kavanagh had het in eerste instantie niet gezien en blies al op zijn fluit voor het eindsignaal. Na luid protest van de Man United-spelers en de gang naar het scherm werd er alsnog een penalty gegeven. Specialist Fernandes bleef koel als altijd en bezorgde de gelukkige bezoekers nog de drie punten in extremis.

LEES OOK: Telenet onthult voetbalplannen: opvallende rol Ruben Van Gucht

Denkt u dat United dit seizoen voor de titel gaat mee doen?

Meest recent

'Kassa rinkelt in Genk: ruwe diamant mag beschikken'

De geruchtenmolen draait stilaan op volle toeren bij KRC Genk, dat niet alleen op het punt staat om ...

4
4
'Leko dumpt trio: miscast Club Brugge weigert transfer'

Terwijl het wemelt van de geruchten rond sterkhouders zoals Nicolo Tresoldi en Joaquin Seys, en ...

144
144
'Overmars slaat toe: Antwerp verrast met oude bekende'

Nu de overname door het consortium rond Wouter Vandenhaute eindelijk helemaal rond is, wil Antwerp ...

159
159
'Code rood bij Club Brugge: Tresoldi op weg naar PL'

Als het van Bart Verhaeghe afhangt gaat hij helemaal nergens naartoe, maar na amper ...

352
352
Witte rook in Anderlecht: Sibierski dumpt dure flop

Antoine Sibierski moet RSC Anderlecht weer naar successen zien te loodsen, al torst de nieuwe ...

236
236
'Genk kan cashen: exit El Ouahdi in stroomversnelling'

KRC Genk staat op het punt om te cashen op Konstantinos Karetsas, wiens recordtransfer naar Borussia ...

509
509
Telenet onthult voetbalplannen: opvallende rol Ruben Van Gucht

Het WK 2026 behoort inmiddels weer definitief tot het verleden en dus is het weer reikhalzend ...

430
430
Einde Italiaanse chaos: oudgedienden moeten puin ruimen

Het Italiaanse voetbal verkeert in een diepe crisis, maar een oplossing lijkt in zich. Zo zou dan ...

50
50
Brutale overval Fuseini: nieuwe details na heftige beelden

Vicekampioen Union SG is opgeschrikt door een verachtelijk incident. Op straat in Brussel werd ...

156
156
'Doorbraak gevonden: Skov Olsen verbaast met nieuwe club'

Verschillende oud-smaakmakers uit de Jupiler Pro League komen deze zomer in aanmerking voor een ...

382
382
Anderlecht dropt straf nieuws voor return met Hammarby

RSC Anderlecht wil zich aanstaande donderdag zien te plaatsen voor de derde voorronde van de Europa ...

519
519
Scherpen naar Premier League: Union vangt miljoenensom

Union SG is andermaal één van zijn smaakmakers kwijt. Kjell Scherpen trekt na een ...

95
95
'Onrust bij Club Brugge: Preud'homme al onder vuur'

Na de landstitel vertrok Dévy Rigaux naar Feyenoord, waardoor Club Brugge amper twee jaar na ...

913
913
Overmars schiet raak: Antwerp heeft goudhaantje beet

In Youth We Trust. Het was lang de slogan van zijn ex-club, maar ook bij Antwerp komt kersvers ...

504
504
Leko kruist vingers: Club Brugge kondigt versterking aan

Met een nederlaag tegen Stade Rennes beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie voor de ...

417
417
Done deal: STVV laat spits gaan, steunpilaar tekent bij

Na een sprookjesachtig seizoen mag STVV straks Europa in. Daar hopen de Kanaries uiteraard geen mal ...

53
53
'Witte rook in Brugge: details Onyedika-deal bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar dat lijkt stilaan louter nog een formaliteit. ...

341
341
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Anderlecht & Club Brugge'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

519
519
'Kassa rinkelt bij Union: duo levert jackpot op'

Vrijdag trekt Union naar Club Brugge, waar de troepen van David Hubert de Supercup hopen toe te ...

96
96
'Leko krijgt zin: Club Brugge pakt uit met dubbelslag'

Vrijdag staat al de eerste officiële opdracht van het seizoen voor de deur bij Club Brugge, dat ...

816
816
Hendrik Van Crombrugge treft Vanessa recht in het hart

Hendrik Van Crombrugge beleeft sportief woelige tijden. De doelman van Racing Genk moet andere ...

506
506
'Grote kuis in Anderlecht: titularis richting exit'

Ook op inkomend vlak heeft RSC Anderlecht nog werk aan de winkel, maar vooralsnog lijkt Antoine ...

517
517
'Leegloop bij Club Brugge: volgende sterkhouder wil weg'

Om een totale leegloop te vermijden moet Nicolo Tresoldi naar verluidt gewoon op post blijven, al ...

539
539
Lamine Yamal in shock: vriendin met hartverscheurend verhaal

Lamine Yamal is opnieuw het gesprek van de dag, maar deze keer gaat het niet om zijn prestaties op ...

89
89
Bruno laat zich gelden: RSCA-bestuur moet trainer intomen

RSC Anderlecht besloot in het tussenseizoen om de Portugees Vitor Bruno als hoofdtrainer aan te ...

892
892

Meer sportnieuws