'Genk stelt nieuwe trainer eerstdaags voor'

968 stemmen
'Genk stelt nieuwe trainer eerstdaags voor'

KRC Genk heeft drie dagen na het ontslag van Hannes Wolf nog geen nieuwe trainer gevonden, waardoor het erop lijkt dat zondag tegen KV Mechelen nog Domenico Olivieri als hoofdcoach op de bank zal zitten. De zoektocht in de Luminus Arena gaat wel een volgende fase in, want de onderhandelingen met een eerste kandidaat zouden gestart zijn.


Diverse media melden dat het Genkse bestuur de voorbije dagen de eerste verkennende gesprekken had met Franky Vercauteren. Normaal gezien zou de coach dit weekend naar Rusland afreizen. Daar vertoeven zijn vrouw en kind, die hij al in maanden niet meer gezien heeft. Bij Het Laatste Nieuws weet men echter dat Vercauteren deze trip heeft uitgesteld. Op die manier kan hij in de komende dagen verder blijven onderhandelen met het Genkse bestuur. Een akkoord is er zeker nog niet, maar de interesse blijkt dus duidelijk wederzijds en daarmee staat Racing toch weer een flinke stap dichter bij een nieuwe coach.

UPDATE 20/09
KRC Genk lijk steeds dichter bij zijn nieuwe trainer te staan. Tegenover RTBF laat de club weten dat het de opvolger van Wolf eerstdaags wil voorstellen. Men bevestigt bovendien dat er gesprekken lopen met Vercauteren, maar ook dat er nog andere kandidaten zijn. Vercauteren zelf laat aan de Waalse openbare omroep weten dat hij zijn trip naar Rusland inderdaad heeft uitgesteld om beschikbaar te blijven voor Genk. Er wordt wel benadrukt dat er zeker nog niets getekend is.

LEES OOK: Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Vercauteren is momenteel de ideale man voor Genk ...

Meest recent

Vandenhaute koopt Antwerp: akkoord met Gheysens op til

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

47
47
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

182
182
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

277
277
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

311
311
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

109
109
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

181
181
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

176
176
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

82
82
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

213
213
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

489
489
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

144
144
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

204
204
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

383
383
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

95
95
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

620
620
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

54
54
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

62
62
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

260
260
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

428
428
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

1001
1001
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

533
533
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

180
180
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

512
512
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

287
287

Meer sportnieuws