'Club Brugge mag hopen op stunttransfer Benteke'

door
'Club Brugge mag hopen op stunttransfer Benteke'

Club Brugge gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem, maar coach Philippe Clement zal het dan nog steeds zonder nieuwe namen moeten doen. Zo blijft het voorlopig wachten op de eerste rechtstreekse aanwinsten van zomermercato. Nochtans is het wel degelijk de bedoeling om een 3 à 4-tal grote versterkingen aan te trekken.


Ondanks de goede prestaties van Youssouph Badji en het feit dat Michael Krmencik eindelijk zijn teller kon openen, wil Blauw-Zwart onder meer een nieuwe spits aantrekken. Zeker nu David Okereke steeds meer naar een linkerflankspeler aan het transformeren is. En daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Zo viel eerder deze week opnieuw de naam van Christian Benteke. De Rode Duivel mag in principe vertrekken bij Crystal Palace, waar hij helemaal is weggezakt in de pikorde. Bovendien legde de landskampioen vorige winter al een aanbieding neer, iets wat toen ook bevestigd werd door zijn makelaar.

Volgens RTL wordt het financiële plaatje echter een groot struikelblok. Indien Club hem definitief wil overnemen zal het sowieso al een smak geld moeten neertellen, bedragen van 8 à 10 miljoen euro worden genoemd. En daarnaast is er ook nog eens zijn salaris, wat naar Belgische normen torenhoog is. Bij het Britse Brinkwire sluit men een overgang daarom echter niet uit. Zo wijst het medium erop dat er vorig jaar ook een salaris-oplossing werd gevonden om voor Simon Mignolet, die in de Premiere League eveneens stevig verdiende.

ALLES VOOR EK?
Tijdens de wintermercato zag Benteke een terugkeer naar België ook niet zitten omdat hij absoluut in Engeland, met name in Londen, wou blijven. Maar nu liggen de kaarten iets anders. Om aanspraak te maken op een EK-selectie heeft de spits vooral speelminuten nodig. Dat bleek andermaal uit zijn afwezigheid in het vorige tweeluik van de nationale ploeg. Bij Club zou hij alvast verzekerd zijn van de nodige minuten, zelfs in de Champions League. En vermits het EK mogelijk zijn laatste grote kans wordt op een prijs met de Rode Duivels, zal de spits allicht twee keer nadenken moest er aanbieding vanuit Jan Breydel op tafel komen. Dat laatste is voorlopig wel nog niet het geval.

LEES OOK: Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Club moet een financiële inspanning doen voor Benteke ...

Meest recent

Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

55
55
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

50
50
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

55
55
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

126
126
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

54
54
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

104
104
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

212
212
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

333
333
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

178
178
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

122
122
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

83
83
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

332
332
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

261
261
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

250
250
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

366
366
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

91
91
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

191
191
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1144
1144
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

94
94
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

133
133
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

428
428
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

171
171
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

554
554
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

215
215
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

183
183

Meer sportnieuws