'Club Brugge mag hopen op stunttransfer Benteke'

1742 stemmen
'Club Brugge mag hopen op stunttransfer Benteke'

Club Brugge gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem, maar coach Philippe Clement zal het dan nog steeds zonder nieuwe namen moeten doen. Zo blijft het voorlopig wachten op de eerste rechtstreekse aanwinsten van zomermercato. Nochtans is het wel degelijk de bedoeling om een 3 à 4-tal grote versterkingen aan te trekken.


Ondanks de goede prestaties van Youssouph Badji en het feit dat Michael Krmencik eindelijk zijn teller kon openen, wil Blauw-Zwart onder meer een nieuwe spits aantrekken. Zeker nu David Okereke steeds meer naar een linkerflankspeler aan het transformeren is. En daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Zo viel eerder deze week opnieuw de naam van Christian Benteke. De Rode Duivel mag in principe vertrekken bij Crystal Palace, waar hij helemaal is weggezakt in de pikorde. Bovendien legde de landskampioen vorige winter al een aanbieding neer, iets wat toen ook bevestigd werd door zijn makelaar.

Volgens RTL wordt het financiële plaatje echter een groot struikelblok. Indien Club hem definitief wil overnemen zal het sowieso al een smak geld moeten neertellen, bedragen van 8 à 10 miljoen euro worden genoemd. En daarnaast is er ook nog eens zijn salaris, wat naar Belgische normen torenhoog is. Bij het Britse Brinkwire sluit men een overgang daarom echter niet uit. Zo wijst het medium erop dat er vorig jaar ook een salaris-oplossing werd gevonden om voor Simon Mignolet, die in de Premiere League eveneens stevig verdiende.

ALLES VOOR EK?
Tijdens de wintermercato zag Benteke een terugkeer naar België ook niet zitten omdat hij absoluut in Engeland, met name in Londen, wou blijven. Maar nu liggen de kaarten iets anders. Om aanspraak te maken op een EK-selectie heeft de spits vooral speelminuten nodig. Dat bleek andermaal uit zijn afwezigheid in het vorige tweeluik van de nationale ploeg. Bij Club zou hij alvast verzekerd zijn van de nodige minuten, zelfs in de Champions League. En vermits het EK mogelijk zijn laatste grote kans wordt op een prijs met de Rode Duivels, zal de spits allicht twee keer nadenken moest er aanbieding vanuit Jan Breydel op tafel komen. Dat laatste is voorlopig wel nog niet het geval.

LEES OOK: 'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Club moet een financiële inspanning doen voor Benteke ...

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

31
31
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

66
66
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

17
17
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

124
124
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

123
123
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

23
23
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

113
113
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

202
202
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

55
55
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

182
182
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

187
187
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

265
265
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

104
104
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

411
411
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

576
576
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

149
149
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

227
227
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

307
307
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

298
298
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

580
580
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws