'Club Brugge mag hopen op stunttransfer Benteke'

door
'Club Brugge mag hopen op stunttransfer Benteke'

Club Brugge gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem, maar coach Philippe Clement zal het dan nog steeds zonder nieuwe namen moeten doen. Zo blijft het voorlopig wachten op de eerste rechtstreekse aanwinsten van zomermercato. Nochtans is het wel degelijk de bedoeling om een 3 à 4-tal grote versterkingen aan te trekken.


Ondanks de goede prestaties van Youssouph Badji en het feit dat Michael Krmencik eindelijk zijn teller kon openen, wil Blauw-Zwart onder meer een nieuwe spits aantrekken. Zeker nu David Okereke steeds meer naar een linkerflankspeler aan het transformeren is. En daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Zo viel eerder deze week opnieuw de naam van Christian Benteke. De Rode Duivel mag in principe vertrekken bij Crystal Palace, waar hij helemaal is weggezakt in de pikorde. Bovendien legde de landskampioen vorige winter al een aanbieding neer, iets wat toen ook bevestigd werd door zijn makelaar.

Volgens RTL wordt het financiële plaatje echter een groot struikelblok. Indien Club hem definitief wil overnemen zal het sowieso al een smak geld moeten neertellen, bedragen van 8 à 10 miljoen euro worden genoemd. En daarnaast is er ook nog eens zijn salaris, wat naar Belgische normen torenhoog is. Bij het Britse Brinkwire sluit men een overgang daarom echter niet uit. Zo wijst het medium erop dat er vorig jaar ook een salaris-oplossing werd gevonden om voor Simon Mignolet, die in de Premiere League eveneens stevig verdiende.

ALLES VOOR EK?
Tijdens de wintermercato zag Benteke een terugkeer naar België ook niet zitten omdat hij absoluut in Engeland, met name in Londen, wou blijven. Maar nu liggen de kaarten iets anders. Om aanspraak te maken op een EK-selectie heeft de spits vooral speelminuten nodig. Dat bleek andermaal uit zijn afwezigheid in het vorige tweeluik van de nationale ploeg. Bij Club zou hij alvast verzekerd zijn van de nodige minuten, zelfs in de Champions League. En vermits het EK mogelijk zijn laatste grote kans wordt op een prijs met de Rode Duivels, zal de spits allicht twee keer nadenken moest er aanbieding vanuit Jan Breydel op tafel komen. Dat laatste is voorlopig wel nog niet het geval.

LEES OOK: Fraaie comeback Lammens en United, PSV dendert voort

Club moet een financiële inspanning doen voor Benteke ...

Meest recent

Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

1
1
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

66
66
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

21
21
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

51
51
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

164
164
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

55
55
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

61
61
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

58
58
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

100
100
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

121
121
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

151
151
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

332
332
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

210
210
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

104
104
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

259
259
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

91
91
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

93
93
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

358
358
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

170
170
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

281
281
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

685
685
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

118
118
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

542
542
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

152
152
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

218
218

Meer sportnieuws