'Naam van Benteke duikt opnieuw op bij Club Brugge'

door
'Naam van Benteke duikt opnieuw op bij Club Brugge'

Michael Krmencik opende zaterdag eindelijk zijn rekening voor Club Brugge, terwijl tiener Youssouph Badji wel eens een van de revelaties van dit seizoen kan worden. Toch blijft Blauw-Zwart op zoek naar een nieuwe goalgetter. Waarbij de pijlen op verschillende namen gericht zijn. 

Zo werd de landskampioen recent nog gelinkt aan Bas Dost, al werden in dat dossier weinig vorderingen gemaakt vanwege de hoge vraagprijs. En nu lijkt Blauw-Zwart hem helemaal te mogen vergeten. Volgens The Daily Mail wil Tottenham Hotspur de Nederlander immers overnemen van Frankfurt. Momenteel zou de Londense club zelfs een bod aan het voorbereiden zijn. Coach José Mourinho zou in Dost alvast een ideale stand-in voor Harry Kane zien en ook de speler zelf lijkt open te staan voor een overgang naar de Spurs. Tottenham zou bereid zijn om aan de vraagprijs te voldoen, waardoor Club quasi kansloos lijkt in dit dossier. 

UPDATE 17/09 
Indien Tottenham doordrukt mag Club de komst van Dost vergeten, maar de Spurs blijken nog andere opties te hebben. Zo stelt The Guardian dat de Londense club Christian Benteke heeft aangeboden gekregen. De Rode Duivel staat momenteel nog onder contract bij Crystal Palace, maar na de komst van Michy Batshuayi is hij er verre van eerste keuze. En dus wordt momenteel elders naar oplossingen gezocht. 

Als Tottenham toehapt in het dossier-Benteke, lijkt de komst van Dost niet meer aan de orde en maakt Club Brugge dus opnieuw kans. Maar zover zijn we nog lang niet. Voorlopig zou de Nederlander nog steeds een streepje voor hebben. Voor Blauw-Zwart zit er dus niets anders op dan verder af te wachten, al komt het einde van de transfermarkt steeds dichterbij.

UPDATE 18/09
Mocht bovenstaand scenario niet uitkomen, kan Club misschien gewoon nog eens bij Benteke zélf proberen. The Sun maakt opnieuw melding van Brugse interesse voor de Rode Duivel, al blijft een transfer een zeer moeilijke en dure zaak. Er wordt immers nog steeds gewag gemaakt van een vraagprijs van 11 miljoen euro, terwijl de Engelsen ook beseffen dat het loon van Benteke wellicht te hoog gegrepen zal zijn voor Blauw-Zwart. Al praten ze zich op dat vlak wel nog moed in door te verwijzen naar de transfer vorig jaar van Simon Mignolet, die bij Liverpool ook aardig zijn boterham verdiende.

LEES OOK: Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Zou Benteke een dergelijke investering waard zijn?

Meest recent

Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

0
0
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

55
55
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

80
80
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

706
706
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

150
150
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

253
253
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

763
763
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

146
146
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

252
252
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

606
606
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

34
34
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

29
29
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

559
559
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

218
218
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

87
87
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

94
94
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

241
241
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

95
95
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

158
158
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

896
896
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

245
245
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

111
111
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

375
375
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

326
326
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

312
312

Meer sportnieuws