'Genk staat flinke stap dichter bij nieuwe trainer'

door
'Genk staat flinke stap dichter bij nieuwe trainer'

KRC Genk heeft drie dagen na het ontslag van Hannes Wolf nog geen nieuwe trainer gevonden, waardoor het erop lijkt dat zondag tegen KV Mechelen nog Domenico Olivieri als hoofdcoach op de bank zal zitten. De zoektocht in de Luminus Arena gaat wel een volgende fase in, want de onderhandelingen met een eerste kandidaat zouden gestart zijn.


Diverse media melden dat het Genkse bestuur de voorbije dagen de eerste verkennende gesprekken had met Franky Vercauteren. Die werd meteen naar voor geschoven als kandidaat toen bleek dat Genk een ervaren trainer zocht. Bovendien is Vercauteren vrij na zijn recente ontslag bij Anderlecht en haalde hij in het verleden al successen met Genk. Marc Brys liet eerder al verstaan dat hij geen interesse heeft in een vertrek bij OH Leuven, de piste-Jess Thorup lijkt dan weer niet echt concreet in de Luminus Arena.

UPDATE 19/09
Het lijkt er meer en meer op dat Vercauteren voor een terugkeer naar Limburg staat. Normaal gezien zou de coach dit weekend naar Rusland afreizen. Daar vertoeven zijn vrouw en kind, die hij al in maanden niet meer gezien heeft. Bij Het Laatste Nieuws weet men echter dat Vercauteren deze trip heeft uitgesteld. Op die manier kan hij in de komende dagen verder blijven onderhandelen met het Genkse bestuur. Een akkoord is er zeker nog niet, maar de interesse blijkt dus duidelijk wederzijds en daarmee staat Racing toch weer een flinke stap dichter bij een nieuwe coach. De wedstrijd van zondag wordt sowieso afgewerkt met Domenico Olivieri als interim-T1.

LEES OOK: 'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

Vercauteren is op dit moment de ideale man voor Genk ...

Meest recent

'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

0
0
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

49
49
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

14
14
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

287
287
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

308
308
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

57
57
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

324
324
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

101
101
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

110
110
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

59
59
Verschueren kondigt volgende 'transfer' aan: "Kindermans?"

Bij RSC Anderlecht gebeurde er weer te veel in 2025. Héél veel transfers, een ...

661
661
'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

73
73
Verschueren ziet één gigantische blunder van Vandenhaute

Vincent Kompany keerde in 2019 terug naar RSC Anderlecht. Michael Verschueren en Marc Coucke zorgden ...

432
432
Pro League haalt zeer grote slag thuis: DAZN baalt énorm

DAZN en de Pro League liggen al een tijdje overhoop met elkaar. Het Laatste Nieuws weet dat er nu ...

532
532
'Antwerp heeft masterplan met Dennis Praet'

Dennis Praet tekende in de zomer van 2024 voor Royal Antwerp FC. Ondertussen is hij er dus anderhalf ...

349
349
'Supertransfer De Cat: titanenstrijd met vier topclubs'

Zijn laatste matchen waren weliswaar iets minder, maar Nathan De Cat kan terugblikken op een sterke ...

586
586
‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

De wintermercato loert om de hoek en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Bij Sporting ...

282
282
Old Trafford houdt adem in: actie Lammens gaat Europa rond

Manchester United heeft in zijn laatste wedstrijd van 2025 opnieuw averij opgelopen in de Premier ...

388
388
'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. ...

1125
1125
'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

466
466
Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

511
511
Trossard heerst in titelclash: Engelse pers laat zich gaan

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC dinsdag een serieus statement gemaakt. De koploper won ...

133
133
Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Club Brugge zal in 2026 opnieuw enkele grote uitgaande transfers realiseren. Eén van de ...

249
249
Opvolger voor Mignolet: één grote favoriet, vier outsiders

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

384
384

Meer sportnieuws