Conflict escaleert: KVO slaat hard terug na reactie Devroe

door
Conflict escaleert: KVO slaat hard terug na reactie Devroe

KV Oostende kondigde maandag aan dat het gerechtelijke stappen zal ondernemen tegen het managementbureau van Luc Devroe. (LEES HIER). Die zou zware fouten hebben gemaakt toen hij zelf nog actief was bij de club. Enkele uren na de bekendmaking reageert Devroe voor het eerst op de beschuldigingen van KVO, en daarin neemt hij geen blad voor de mond. 


In Het Laatste Nieuws gaf Devroe aan dat hij allesbehalve opgezet is met de klacht van KV Oostende. "KVO zwaait met klachten dat het een lieve lust is. Dat doen ze puur om betaalverplichtingen tegenover medecontractanten te vertragen. In de tijd dat ik voor KVO werkte, deed ik alles met de goedkeuring van de eigenaars. De nieuwe eigenaars proberen echter met allerlei trucs ervoor te zorgen dat ik word getroffen. Dit maakt het voetbal kapot. Zoals ik altijd al heb gedaan zal ik ook nu vechten tot de laatste druppel uit deze gifbeker is gehaald. Ik zal hun valse beschuldigingen op het juiste forum weerleggen", besluit een ontzette Devroe. 

UPDATE 01/09
Inmiddels heeft KV Oostende alweer teruggeslagen na de reactie van Devroe. De club laat in een uitgebreid statement weten dat er verschillende financiële overtredingen zijn gemaakt bij de transfer van Landry Dimata naar VfL Wolfsburg. Zo zou Devroe bijvoorbeeld twee keer een commissie hebben opgestreken op deze deal. Men ontkent dat het bestuur op de hoogte was van deze transacties.

KVO blijft dan ook achter zijn klacht staan. "Het is met andere woorden dringend tijd dat er komaf wordt gemaakt met het oude verhaal van de ons-kent-ons mentaliteit van een kleine groep individuen die al jaren het Belgisch voetbal afromen zonder de minste rekenschap af te leggen. We zijn trots dat we als club nee durven én kunnen zeggen tegen deze malafide constructies", klinkt het.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Gelooft u in de onschuld van Devroe?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

1
1
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

150
150
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

23
23
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

177
177
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

84
84
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

145
145
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

78
78
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

74
74
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

304
304
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

59
59
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

215
215
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

376
376
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

451
451
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

570
570
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

127
127
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

428
428
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

278
278
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

345
345
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

287
287
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

57
57
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

79
79
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

212
212
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

158
158
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

61
61
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

158
158

Meer sportnieuws