Conflict escaleert: KVO slaat hard terug na reactie Devroe

353 stemmen
Conflict escaleert: KVO slaat hard terug na reactie Devroe

KV Oostende kondigde maandag aan dat het gerechtelijke stappen zal ondernemen tegen het managementbureau van Luc Devroe. (LEES HIER). Die zou zware fouten hebben gemaakt toen hij zelf nog actief was bij de club. Enkele uren na de bekendmaking reageert Devroe voor het eerst op de beschuldigingen van KVO, en daarin neemt hij geen blad voor de mond. 


In Het Laatste Nieuws gaf Devroe aan dat hij allesbehalve opgezet is met de klacht van KV Oostende. "KVO zwaait met klachten dat het een lieve lust is. Dat doen ze puur om betaalverplichtingen tegenover medecontractanten te vertragen. In de tijd dat ik voor KVO werkte, deed ik alles met de goedkeuring van de eigenaars. De nieuwe eigenaars proberen echter met allerlei trucs ervoor te zorgen dat ik word getroffen. Dit maakt het voetbal kapot. Zoals ik altijd al heb gedaan zal ik ook nu vechten tot de laatste druppel uit deze gifbeker is gehaald. Ik zal hun valse beschuldigingen op het juiste forum weerleggen", besluit een ontzette Devroe. 

UPDATE 01/09
Inmiddels heeft KV Oostende alweer teruggeslagen na de reactie van Devroe. De club laat in een uitgebreid statement weten dat er verschillende financiële overtredingen zijn gemaakt bij de transfer van Landry Dimata naar VfL Wolfsburg. Zo zou Devroe bijvoorbeeld twee keer een commissie hebben opgestreken op deze deal. Men ontkent dat het bestuur op de hoogte was van deze transacties.

KVO blijft dan ook achter zijn klacht staan. "Het is met andere woorden dringend tijd dat er komaf wordt gemaakt met het oude verhaal van de ons-kent-ons mentaliteit van een kleine groep individuen die al jaren het Belgisch voetbal afromen zonder de minste rekenschap af te leggen. We zijn trots dat we als club nee durven én kunnen zeggen tegen deze malafide constructies", klinkt het.

LEES OOK: Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Gelooft u in de onschuld van Devroe?

Meest recent

'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

9
9
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

49
49
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

14
14
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

46
46
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

73
73
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

65
65
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

98
98
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

113
113
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

24
24
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

235
235
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

259
259
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

55
55
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

183
183
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

849
849
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

163
163
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

121
121
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

59
59
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

134
134
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

171
171
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

152
152
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

1151
1151
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

486
486
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

152
152
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

938
938

Meer sportnieuws