Club heeft goud in handen: "Zag ik ook al bij Izquierdo"

door
Club heeft goud in handen:

Bij Club Brugge is het nog steeds wachten op de eerste versterkingen van de zomermercato, nochtans werkt het bestuur wel degelijk aan verschillende dossiers. Op het verlanglijstje zou onder meer een nieuwe spits staan. Al heeft Blauw-Zwart op die positie nu al een potentieel goudhaantje in handen.


Tijdens de voorbereiding kwam de Senegalees Youssouph Badji immers boven water drijven. En op enkele weken tijd is hij in de hiërarchie voorbij miljoenenaankopen als David Okereke en Michael Krmencik gegaan. Een echte doelpuntenmachine is Badji weliswaar (nog?) niet, maar op zijn 18de heeft hij wel al bewezen dat hij heel wat in zijn mars heeft.

Dat vindt ook analist Wesley Sonck, die Badji eerder al aan het werk zag in de Brugse jeugdselecties. "Ik heb zijn eerste wedstrijd bij de beloften van Club gezien. Hij is groot, snel en sterk, hij heeft serieus al wat body voor zijn leeftijd. Voor net 18 jaar te zijn en pas in België te zijn aangekomen, vond ik hem toen wel al heel goed meevallen. Ik heb dat destijds ook bij José Izquierdo gezien. Die gast passeerde iemand zo gemakkelijk, dat je er meteen iets in zag. En Badji is 18 jaar, dus hij zal nog ontwikkelen", vertelde de co-commentator bij Eleven Sports.

LEES OOK: Birger Maertens verrast vriend en vijand met nieuw leven

Van alle Brugse spitsen kan Badji het verste geraken ...

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

65
65
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

60
60
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

459
459
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

72
72
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

136
136
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

243
243
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

58
58
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

561
561
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

351
351
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

409
409
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

484
484
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

254
254
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1224
1224
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

356
356
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

372
372
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

141
141
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

318
318
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

189
189
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

82
82
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

86
86
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

846
846
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

164
164
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

525
525
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

124
124
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

578
578

Meer sportnieuws