Slecht nieuws voor KRC Genk en diens aanvoerder Jelle Vossen. Vossen blesseerde zich zondag in de 2-0-zege tegen KV Kortrijk aan de enkel. "Mijn enkel is zwaar verstuikt en dat betekent dat ik sowieso één of twee weken out ben. Ik moet dus passen voor de komende matchen", vertelt Vossen aan
Sporza.
Door de blessure mist Vossen de belangrijke matchen tegen Stuttgart en Standard. "Het is belangrijk om nu goed te rusten en met mijn voet omhoog te liggen. Ik moet proberen om er zo weinig mogelijk op te steunen. Stuttgart en Standard komen te vroeg, daarna heb ik nog een week om klaar te geraken voor Gent."
Toens Vossen zijn enkel verzwikte was er geen tegenstander te bespeuren. "Het ligt deels aan het veld. Ik heb mijn voet omgeslagen op een oneffenheid, ik heb een stuk uit de grasmat gehaald", betreurt Vossen.
"Vertrouwen in goede Europese afloop
Vossen zal er dus niet bij zijn tegen Stuttgart. "Ik heb vertrouwen in een goeie afloop We zitten in een goeie periode en we hebben een goeie uitgangspositie. Dat betekent niet dat het makkelijk zal worden. Het blijft een Duitse ploeg, maar het zou mooi zijn om nog een ronde verder te komen", besluit de Genkse kapitein.
LEES OOK:
Exit bij KRC Genk: "Ik zocht een oplossing"