TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht strikt spits, verlanglijst Barça bekend'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht strikt spits, verlanglijst Barça bekend'

De Jupiler Pro League is klaar om van start te gaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht heeft zijn gezochte spits gevonden. Het rondde donderdag zoals verwacht de komst van Lukas Nmecha af. De 21-jarige Duitser wordt voor een seizoen gehuurd van Manchester City en moet de vervanger worden van de naar Rangers vertrokken Kemar Roofe. Er wordt ook nog een jonge middenvelder aan Paars-Wit gelinkt. De 17-jarige Ghanees Ransford Koufie zou interesse genieten van Anderlecht, Ajax en Atletico Madrid.



Verder willen ze bij Anderlecht vooral nog af van spelers. Zo zou er bijna een oplossing zijn voor Kenny Saief. De Amerikaanse flankspeler zou terugkeren naar Lechia Gdansk, dat hem de voorbije maanden al huurde. Hij zou er opnieuw op huurbasis aan de slag gaan, aangezien de Polen niet over de middelen beschikken om hem definitief over te nemen.

In Turkse media gaat het gerucht dat Timon Wellenreuther alweer zou kunnen vertrekken. De Duitse keeper werd pas deze zomer weggeplukt bij Willem II, maar is momenteel tweede keuze na Hendrik Van Crombrugge. Besiktas zou willen profiteren van die situatie en Wellenreuther op huurbasis binnenhalen.



Antwerp stalde enkele dagen geleden Robbe Quirynen op huurbasis bij Moeskroen en de jonge rechtsachter kan zowaar één van de duurste uitgaande transfers ooit worden van de Great Old. Moeskroen beschikt immers over een aankoopoptie en die zou maar liefst 1,5 miljoen euro bedragen.

Zulte Waregem en Beerschot speuren nog naar versterking en daarbij zouden beide teams in de MLS beland zijn. Ze zouden hun oog laten vallen hebben op Reggie Cannon. De 22-jarige rechtsachter van FC Dallas werd de voorbije maanden ook al aan Anderlecht en AA Gent gelinkt.



BUITENLAND

Bij FC Barcelona is het voorlopig nog bibberen wat betreft de toekomst van Lionel Messi. De Argentijn had een eerste gesprek met Ronald Koeman, maar dat heeft hem nog niet overtuigd om te blijven. Naar verluidt zou hij zelfs gezegd hebben dat hij zijn toekomst momenteel eerder buiten de club ziet.

Intussen raakten wel de eerste transferdoelwitten van Koeman bij Barça bekend. De Nederlander zou graag Eric Garcia (Man City), Donny van de Beek (Ajax) en Lautaro Martinez (Inter) erbij willen. De onderhandelingen met de Van de Beek zouden al lopen, er wordt zelfs geopperd dat Luis Suarez in die deal betrokken zou kunnen worden.



Gareth Bale lijkt geen hoofdrol meer te gaan spelen bij Real Madrid en de club wil graag van hem af. De speler lijkt echter niet zinnens te vertrekken, al kan een ex-club hem misschien op andere gedachten brengen. Tottenham zou de Welshman immers graag terug willen halen. Zijn hoge salaris zou echter een struikelblok kunnen worden.

Michy Batshuayi gaat deze zomer van club veranderen en mogelijk gaat de Rode Duivel straks aan de slag in de Serie A. Hij zou in beeld zijn bij Atalanta, voor het geval Duvan Zapata de revelatie uit de Serie A zou verlaten. In dat geval denken ze bij Atalanta aan een uitleenbeurt met aankoopoptie, al zou Batshuayi in dat geval wel zijn contract bij Chelsea met een jaar moeten verlengen.

LEES OOK: Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Denk je dat Messi zijn carrière nog bij Barcelona zal beëindigen?

Meest recent

KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

5
5
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

105
105
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

29
29
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

127
127
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

174
174
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

102
102
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

170
170
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

459
459
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

168
168
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

25
25
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

435
435
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

169
169
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

406
406
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

60
60
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

262
262
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

274
274
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

79
79
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

283
283
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

273
273
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

122
122
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

583
583
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

388
388
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

464
464
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

318
318

Meer sportnieuws