'Serie A-ruildeal levert Mertens stevige concurrent op'

door
'Serie A-ruildeal levert Mertens stevige concurrent op'

SSC Napoli brak het contract van Dries Mertens open, maar zal daarnaast toch gaan sleutelen aan de aanvalslinie. Zo zou spits Arek Milik andere oorden gaan opzoeken. De Napolitanen zouden nu aan een binnenlandse ruildeal denken voor de Pools aanvaller.


Volgens Corriere dello Sport heeft AS Roma momenteel immers de beste papieren om met Milik aan de haal gegaan. De Romeinen moeten 15 miljoen euro betalen én Cengiz Ünder de omgekeerde stap laten maken. Roma zou niet op voorhand neen zeggen tegen zo'n constructie. Ünder zou wel een rechtstreekse concurrent worden voor Mertens.

Milik heeft bij Napoli een contract dat volgend jaar afloopt. De international lijkt niet van plan de verbintenis te verlengen, waardoor de Zuid-Italianen hem moeten verkopen om nog een transfersom te innen. Er werd al gedreigd dat Milik een jaar lang niet zou spelen als hij niet verlengt, maar dat lijkt - zeker in deze financieel onzekere tijden - vooral op kapitaalsvernietiging.

LEES OOK: 'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Denkt u dat Mertens volgend seizoen basisspeler zal blijven?

Meest recent

'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

21
21
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

301
301
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

469
469
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

167
167
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

66
66
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

79
79
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

321
321
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

141
141
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

228
228
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

91
91
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

243
243
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

430
430
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

183
183
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

65
65
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

533
533
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

108
108
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

64
64
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

265
265
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

155
155
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

118
118
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

38
38
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53

Meer sportnieuws