'Napoli legt miljoenen neer voor doelwit Club Brugge'

door
'Napoli legt miljoenen neer voor doelwit Club Brugge'

We zijn inmiddels halfweg augustus, maar bij Club Brugge is het nog steeds wachten op de eerste echte aanwinsten van de zomermercato. Ondertussen werd de landskampioen wel al gelinkt aan verschillende namen. Maar een aantal van de doelwitten bleken gewoonweg onhaalbaar.


Aan het begin van de transferperiode geraakte bekend dat Blauw-Zwart een oogje had laten vallen op Michal Karbownik, een veelbelovende back die geldt als één van de grootste talenten uit Polen. Naar verluidt had Club zelfs een bod uitgebracht, maar dat bleek ontoereikend om zijn club Legia Warschau te overtuigen. Toen Karbownik vervolgens zijn contract verlengde tot 2024, leek een transfer helemaal van de baan.

Maar nu zou de 19-jarige alsnog andere oorden opzoeken. Diverse bronnen in Polen en Italië melden namelijk dat Karbownik dicht bij een overgang naar SSC Napoli staat. De club van Rode Duivel Dries Mertens zou maar liefst 7 miljoen euro, bonussen en variabelen niet inbegrepen, op tafel leggen. Daarmee wordt de back meteen de duurste uitgaande transfer ooit in de Poolse competitie.

LEES OOK: Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Club Brugge kan nog een extra back gebruiken ...

Meest recent

Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

0
0
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

99
99
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

34
34
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

55
55
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

175
175
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

178
178
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

306
306
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

135
135
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

38
38
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

136
136
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

173
173
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

42
42
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

134
134
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

238
238
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

223
223
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

189
189
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

45
45
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

278
278
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

346
346
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

53
53
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

193
193
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

211
211
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

335
335
Renard bijt terug: "Als Bart Verhaeghe dat doet ..."

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

385
385
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

443
443

Meer sportnieuws