'Domper Anderlecht: transfer nieuwe spits weer van de baan'

767 stemmen
'Domper Anderlecht: transfer nieuwe spits weer van de baan'

RSC Anderlecht stelde maandag Vincent Kompany voor als nieuwe hoofdtrainer van de club. Hij moet de recordkampioen naar nieuwe successen leiden, maar ondertussen wordt er wel nog gesleuteld aan zijn spelerskern. Zo blijft Paars-Wit werk maken van een nieuwe centrumspits en daarvoor worden verschillende pistes gevolgd.


Tolu Arokodare staat bijvoorbeeld al een tijdje in de belangstelling van Anderlecht. De 19-jarige Nigeriaan kondigde dinsdag in de Letse media alvas aan dat hij per se wil vertrekken richting Brussel. "Anderlecht zou de ideale stap zijn in mijn carrière op dit moment. Mijn club zou ook een recordsom kunnen ontvangen voor mij. Ik begrijp niet dat er op dit moment nog geen deal is. Ik zal ook elk ander aanbod afwijzen. Ik wil naar Anderlecht", luidt het bij de aanvaller.

Arokodare speelt op dit moment voor het Letse Valmiera. Daar doet hij het uitstekend als jonge aanvaller. Met 14 doelpunten in evenveel wedstrijden is Arokodare momenteel in bloedvorm. Naar verluidt zou zijn club een bedrag tussen de één en anderhalf miljoen willen vangen voor het goudhaantje.

UPDATE 19/08
Hoewel Arokodare zelf dolgraag naar Brussel wil verhuizen, lijkt een transfer er niet meteen van te gaan komen. Volgens Het Laatste Nieuws weigert Valmeira ten stelligste om mee te werken aan een transfer. De Letse club zou hem willen houden aan zijn langdurige contract. Zelfs een wintertransfer van de veelbelovende 19-jarige zou uitgesloten zijn. Het valt dus af te wachten of RSCA desondanks blijft aandringen. Met Lucas Nmecha, die gehuurd zou worden van Manchester City, hebben de Brusselaars alvast nog meer ijzers in het vuur.

LEES OOK: Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Anderlecht heeft absoluut een nieuwe spits nodig ...

Meest recent

Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

22
22
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

5
5
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

16
16
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

34
34
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

67
67
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

57
57
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

140
140
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

191
191
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

426
426
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

183
183
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

280
280
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

28
28
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

41
41
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

159
159
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

193
193
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

475
475
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

184
184
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

41
41
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

42
42
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

29
29
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

120
120
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

257
257
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

538
538

Meer sportnieuws