RSC
Anderlecht is er op de Viareggio Cup in geslaagd om de groepsronde te overleven. Dankzij een 2-0-overwinning tegen Reggina werden de Beloften van de landskampioen zelfs groepswinnaar.
Anderlecht behaalde de overwinning dankzij doelpunten van Jordan Lukaku en Frank Acheampong, die door de landskampioen tot het einde van het seizoen gehuurd wordt. Op voorhand was al duidelijk dat een zege voldoende zou zijn om zich te plaatsen voor de achtste finales. Wie daarin de tegenstander wordt, zal pas zaterdagnamiddag duidelijk worden.
RSC Anderlecht U21:
Roef, Rivituso, Mbemba, Heylen, Lukaku (78' D'Alberto), Tarfi, Dendoncker, Daf, Diarra (85' Kindermans), Soumare (62' Henen), Acheampong (66' Jaadi)
In een andere wedstrijd op de Viareggio Cup was er nog een klein succes voor Anderlecht. De aan Torino verhuurde Nathan Kabasele wist immers in de 3-0-overwinning tegen Deportes Concepcion te scoren. Ook Torino plaatste zich voor de volgende ronde.
LEES OOK:
'Bondsparket bezorgt Hazard nieuwe mokerslag'