Frank Lampard was niet geheel tevreden na afloop van de met 0-1 gewonnen wedstrijd tegen Sparta Praag, maar is wel blij met het feit dat zijn ploeg één keer gescoord heeft en geen tegendoelpunt heeft hoeven verwerken. De middenvelder van Chelsea vond het Europa League-duel wel een zwaar duel.
"Het was een zware wedstrijd", liet Lampard weten op het digitale thuis van de UEFA. "Ik denk dat we goed startten, maar Sparta Praag had ook een aantal goede momenten in de eerste helft. Ik denk niet dat we onze beste wedstrijd hebben gespeeld, maar we hebben geen tegendoelpunt te verwerken gehad en we hebben wel één keer gescoord."
Daarnaast vertelde Lampard dat zijn ploeg het moeilijk vindt om zich te focussen op de Europa League. "Dat is inderdaad moeilijk als je uit de Champions League geknikkerd bent. We zitten nu echter in deze competitie, dus we moeten ook de juiste houding tonen. De Europa League is ook een fantastische competitie", besloot Lampard.