KRC Genk behaalde donderdag een goede uitganspositie in de Mercedes-Benz Arena tegen het Duitse VfB Stuttgart. Het speelde er 1-1 in de heenwedstrijd van de zestiende finale van de Europa League. "Vooraf had ik voor een gelijkspel getekend", vertelt coach Mario Been aan
Sporza.
Genk wist in de slotfase nog de 1-1 te scoren. "Die goal buitenshuis is heel belangrijk en ik vind ze verdiend. We kennen de problemen van Stuttgart, maar het heeft wel een budget van honderd miljoen euro. Nou goed, we hadden wel wat kansjes, maar gingen met 1-0 rusten."
"In de tweede helft hadden we het betere van het spel en op het einde gingen we eindelijk ook beter voetballen. We toonden karakter en vochten tot de laatste snik. 1-1: we zijn Europees nog altijd ongeslagen en dat is fantastisch. Nu zijn de kansen 60% voor ons en 40% voor hen. Thuis wordt het een heksenketel. We willen gewoon door, dus moeten we het afmaken."
LEES OOK:
Exit bij KRC Genk: "Ik zocht een oplossing"