Ondanks dat de sneeuw op verschillende plaatsen in België volledig is gesmolten, zijn er nog terreinen die als onbespeelbaar worden aanzien. Zo zijn er twee wedstrijden in derde klasse A die woensdag worden afgelast.
In derde klasse A mogen de spelers en supporters van Ronse SK, Racing Mechelen, KM Torhout en FC Cappellen woensdag thuis blijven. De Belgische Voetbalbond liet immers weten dat beide partijen niet zullen plaats vinden. Voor de wedstrijd KM Torhout - FC Cappellen is het al de vierde keer dat deze partij moet verschoven worden. Hoewel het nog niet is bevestigd door de kalendercommissie zal de partij waarschijnlijk worden afgewerkt op woensdag 20 februari om 20u30.
Ook de jeugd heeft nog te lijden onder het winterweer en zijn gevolgen. De nationale jeugdwedstrijden die gepland stonden op dinsdag en woensdag zijn immers allemaal afgelast. Ook de Beloftenwedstrijd tussen Racing Genk en Lierse SK van afgelopen maandag werd omwille van de sneeuwval afgelast.
LEES OOK:
'Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws na brand'