'Standard nadert akkoord: transfer van 1.5 miljoen'

door
'Standard nadert akkoord: transfer van 1.5 miljoen'

Standard zal deze zomer creatief moeten zijn met zijn aanwinsten, want breed hebben ze het in Luik niet. Ze hopen dan ook nog wat fondsen te kunnen binnenhalen door middel van uitgaande transfers. Sterkhouders als Selim Amallah en Samuel Bastien staan in het uitstalraam, maar ook enkele overbodige spelers hoopt Standard te gelde te maken.


En het lijkt er alvast op dat de Rouches aan Carlinhos nog wat zullen kunnen verdienen. De Braziliaanse aanvaller werd dit seizoen verhuurd aan Vitoria Setubal en in Portugal groeide hij uit tot een revelatie. Volgens A Bola onderhandelen de clubs dan ook om hem na zijn huurbeurt definitief de overstap te laten maken. De transfersom is daarbij het grootste struikelblok, want Standard betaalde in 2017 2,5 miljoen euro en zou graag nog wat van die som recupereren.

UPDATE 02/08
Een akkoord over een definitieve overgang naar Portugal werd uiteindelijk niet gevonden, maar Carlinhos lijkt nu alsnog voor een transfer te staan. Volgens La Dernière Heure naderen de Rouches immers een akkoord met CR Vasco da Gama. De Braziliaanse club zou bereid zijn om zo'n 1.5 miljoen euro op tafel te leggen, waardoor de Luikenaars toch nog een behoorlijke som terugverdienen. Bovendien zou Standard ook een percentage krijgen op de eventuele doorverkoopsom. Carlinhos zelf zou dan weer voor drie seizoenen kunnen tekenen in zijn geboorteland.

LEES OOK: Euvrard krijgt Standard niet op de rails: één énorm probleem

Carlinhos heeft te weinig kansen gekregen bij Standard ...

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over Hayen en Celtic'

Club Brugge gaat de interlandbreak in met een kater na de pijnlijke nederlaag in de kraker op ...

29
29
Opgelet Duivels: Real brengt nieuws over blessure Courtois

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen in Tubeke om zich voor te bereiden op hun laatste ...

19
19
Na knalprestatie in topper: nieuwe uitdaging voor Anderlecht

Na de magere prestatie tegen Ninove in de beker leek er nog een crisis om de hoek te loeren bij ...

63
63
Kritiek op krasse uitspraak: Van Crombrugge slaat terug

We zijn intussen bijna halfweg de reguliere competitie, maar KRC Genk staat nog altijd niet in de ...

41
41
Rode Duivel stuurde Man Utd wandelen: "Woord al gegeven"

Met Senne Lammens haalde Manchester United afgelopen zomer nog eens een Rode Duivel binnen. De jonge ...

35
35
Hubert sakkert: "Herfsttitel? Interesseert me totaal niet"

Na de nederlaag van Club Brugge op Anderlecht had Union zondagavond een geweldige zaak kunnen doen ...

33
33
Messi doet Barça dromen: "Ik hoop op een dag terug te keren"

We zullen nog zeker enkele jaren kunnen genieten van de kunsten van Lionel Messi. De 38-jarige ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Hayen alsnog weg, volgende trainerswissel in JPL?'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

490
490
Vandenbempt doet boekje open over soap competitieformat

Terwijl het tv-rechtencontract nog altijd voer voor discussie is blijft ook het competitieformat de ...

177
177
Leko likt wonden: AA Gent incasseert extra uppercut

AA Gent moest zondag in eigen huis genoegen nemen met een 1-1 gelijkspel tegen KRC Genk. Nochtans ...

112
112
Marc Degryse breekt los: "Ze moeten mij daar niet steken!"

Hij was jarenlang één van de meest elegante aanvallers van het Belgische voetbal, en ...

78
78
Bornauw héél duidelijk: dit zijn de drie grote RSCA-ambities

RSC Anderlecht kende een prachtige zondag. Een verdiende 1-0-zege tegen Club Brugge en een geweldige ...

240
240
Grote zorgen bij Club Brugge: "De zoveelste keer dit seizoen"

Wanneer speelt Club Brugge in de Jupiler Pro League eens zoals ze tegen AS Monaco, Rangers FC en FC ...

264
264
Degryse ziet grote 'wederopstanding' bij RSCA-smaakmaker

Heel Anderlecht zal vandaag een leuke maandag kennen. De Brusselaars wisten eindelijk nog eens te ...

281
281
Vandenbempt na topper RSCA-Club: "Meer dan 30 miljoen"

Een goed RSC Anderlecht won oververdiend van een zwak Club Brugge. Paars-Wit speelde met volle ...

521
521
Euvrard krijgt Standard niet op de rails: één énorm probleem

Standard blijft ook onder Vincent Euvrard simpelweg matig presenteren. Vooral op verplaatsing is het ...

186
186
Dender pakt uit: "Kompany wilde mij bij Anderlecht"

FCV Dender kent een zeer pover seizoen. De club hoopt tegen Zulte Waregem eindelijk voor het eerst ...

70
70
'Van hemel naar hel: Bayern-nachtmerrie voor Kompany'

Bayern München zag zaterdag zijn fenomenale reeks van 15 opeenvolgende zeges stranden. ...

215
215
Hasi en Renard buiten? Nieuw Anderlecht-bestuur reageert

RSC Anderlecht kon zondag eindelijk nog eens winnen van Club Brugge. Een aangename binnenkomer voor ...

540
540
Adriano Bertaccini verrast iedereen met héél groot geheim

Veel Anderlecht-supporters ontwaken deze morgen ongetwijfeld met een euforisch gevoel. Gisteren ...

167
167
Janssen dropt fors statement: "En ik meen het oprecht"

Antwerp FC heeft vlak voor het ingaan van de interland-break de crisis ietwat kunnen bezweren. Zo ...

269
269
Club Brugge slikt: enorme domper vanuit ziekenboeg

Club Brugge heeft de derde interland-break van het seizoen niet bepaald op een geslaagde manier ...

547
547
Doku foltert Liverpool: Engelse tabloids compleet door het dak

In de Engelse Premier League heeft Manchester City zondagavond een serieus statement neergezet. Zo ...

202
202
Anderlecht klaar voor shock: comeback met hangende pootjes

Anderlecht heeft volgens bepaalde bronnen interesse in een comeback van Sebastiaan Bornauw, die bij ...

478
478
Blessuregolf bij AA Gent: Leko geeft opvallende 'schuldige'

Een week na de pijnlijke afgang tegen OH Leuven, heeft AA Gent de rug ietwat kunnen rechten. De ...

207
207

Meer sportnieuws