Mbappé moet Champions League vrezen na zware aanslag

123 stemmen
Mbappé moet Champions League vrezen na zware aanslag

In zijn eerste officiële wedstrijd na de corona-uitbraak, heeft Paris Saint-Germain meteen een prijs aan het palmares kunnen toevoegen. Vrijdag won het immers de finale van de Coupe de France na een 1-0-zege tegen AS Saint-Etienne. Al werd die overwinning wel overschaduwd door de blessure van Kylian Mbappé.


Halfweg de eerste helft werd de wereldkampioen het slachtoffer van een smerige overtreding van tegenstander Loïc Perrin. Na de aanslag volgde een stevig opstootje en moest de verdediger van Saint-Etienne met een donkerrode kaart gaan douchen. Maar ook voor Mbappé zat de wedstrijd erop, in tranen mankte hij naar de catacomben.

Niet veel later keerde hij wel terug om de rest van de wedstrijd uit te kijken en zijn medaille in ontvangst te nemen. Een hoopgevend signaal dus. Maar dat deed hij wel op krukken, terwijl zijn voet stevig ingewikkeld en verstevigd was. Bij PSG houdt men het hart dan ook vast. In augustus wil de Franse kampioen immers vol voor de eindzege in de Champions League gaan. Zeker nu het in de 'makkelijke' tabelhelft zit. Een fitte Mbappé lijkt echter een must om dat doel te bewerkstelligen.

UPDATE 14u24
De eerste onderzoeken zijn inmiddels achter de rug. Zo blijkt dat Mbappé een zware verstuiking aan de enkel heeft opgelopen, er werden ook andere delen van het enkelcompartiment geraakt. Binnen 72 uur volgen nieuwe onderzoeken en dan moet er uitsluitsel volgen over de duur van zijn afwezigheid. De Champions League, toch al zeker de kwartfinale, komt alvast in het gedrang.

LEES OOK: Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

Hoort PSG bij uw drie grootste favorieten voor de eindzege in de CL?

Meest recent

WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

0
0
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

95
95
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

46
46
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

18
18
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

18
18
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

18
18
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

63
63
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

137
137
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

423
423
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

50
50
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

286
286
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

60
60
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

215
215
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

651
651
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

332
332
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

413
413
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

600
600
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

275
275
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

379
379
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

162
162
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

68
68
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

82
82
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

169
169

Meer sportnieuws