Oud-Heverlee Leuven verloor zaterdagavond met 3-1 tegen
Club Brugge. Bij de Leuvenaars kreeg Kenny Thompson bij een 0-1-voorsprong na een uur de rode kaart. Thompson kwam te laat met zijn tackle bij Lior Refaelov en scheidsrechter Jonathan Lardot trok terecht rood.
"Nooit had ik de bedoeling om Refaelov te tackelen. Dat was overigens niet nodig. Ik wou een sliding voor de bal doen want Refaelov zou de bal achteruit spelen. Maar ik kan begrijpen dat het misschien heel akelig leek omdat ik snel over het terrein naar de speler gleed. Het veld lag trouwens nat en mijn been ging iets van de grond", baalde Thompson na afloop in
Het Nieuwsblad.
"Het is heel jammer dat ik die rode kaart kreeg, want Club maakte daarna snel twee goals. Oké, Brugge won verdiend, maar dat is geen troost voor mij. Met elf tegen elf zat het goed voor ons. Ik voel me schuldig en ik ga een slapeloze nacht tegemoet."
LEES OOK:
Schrijvers bonkt op tafel bij OHL: “Het is belachelijk”