TRANSFERUURTJE: David forceert transfer, Club betaalt vijf miljoen euro

door
TRANSFERUURTJE: David forceert transfer, Club betaalt vijf miljoen euro

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Jonathan David wil AA Gent zo snel mogelijk verlaten en hij wil bij Lille OSC tekenen. Met Niklas Dorsch is er een aanwinst in aantocht, de middenvelder van Heidendeim tekent weldra voor vier jaar. Club Brugge duwt ook door voor een transfer, want Bright Osayi-Samuel maakt weldra de overstap. De winger kost 5 miljoen euro en komt over van QPR. Junior Edmilson is ook nog in beeld.


Blauw-Zwart zou ook Isaac Mbenza willen weghalen bij Huddersfield, maar ook Antwerp en Anderlecht tonen (lichte) interesse. Bij de Brusselaars willen ze nog wat uitgaande transfers afronden en Sieben Dewaele zou op huurbasis mogen vertrekken.

KV Mechelen ziet de interesse in Issa Kaboré groeien. Olympique Lyon, VfL Wolfsburg, Lille OSC en vooral Manchester City hebben interesse in de 19-jarige flankverdediger. Eupen is zijn toptalent Junior Diomandé wel kwijt, hij tekende voor de Franse club OGC Nice.


BUITENLAND

Philippe Coutinho moet weg bij FC Barcelona en Bayern München koopt hem ook niet. Volgens Engelse media zou Arsenal de beste papieren hebben om de Braziliaan vast te leggen. Met Dani Ceballos van Real Madrid heeft Arsenal nog een middenvelder op het oog.

Er was ook wat trainersnieuws: Stijn Vreven tekende bij Trencin en Eidur Gudjohnsen werd de nieuwe coach van Hafnjarfjordur. Mauricio Pochettino vond nog geen nieuwe club, maar de ex-coach van Tottenham zou in beeld zijn bij Juventus, waar Maurizio Sarri onder vuur ligt.



Manchester United duwt door voor Jadon Sancho en er zou bijna een akkoord zijn met Borussia Dortmund. De Engelsen zouden maar liefst 110 miljoen euro op tafel gaan leggen. In de Serie A is Ruslan Malinovskyi de laatste weken goed bezig. Er is wat interesse en Atalanta zou bereid zijn om hem voor 30 miljoen euro te laten gaan, nadat het vorige zomer amper 13 miljoen euro aan Genk betaalde.

Juventus wil graag af van Gonzalo Higuain. De Oude Dame vraagt wel nog 18 miljoen euro voor de spits en dat vinden River Plate, Los Angeles Galaxy en D.C. United voorlopig te veel.

LEES OOK: Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Zal Club Osayi-Samuel én Edmilson aantrekken?

Meest recent

Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

3
3
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

129
129
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

34
34
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

129
129
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

39
39
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

57
57
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

27
27
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

60
60
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

42
42
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

329
329
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

154
154
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

107
107
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

457
457
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

172
172
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

190
190
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

100
100
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

111
111
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

210
210
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

55
55
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

55
55
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

588
588
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

189
189
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

244
244
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

244
244
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

719
719

Meer sportnieuws