'Club Brugge wil dubbele cijfers vangen voor Mata'

door
'Club Brugge wil dubbele cijfers vangen voor Mata'

Niet Hans Vanaken of Simon Mignolet, maar wel Clinton Mata werd dit seizoen door de fans van Club Brugge verkozen tot Speler van het Jaar. De verdediger maakte vorig seizoen al indruk toen hij door Ivan Leko van de flank naar de driemansdefensie getrokken werd en trok die lijn dit seizoen gewoon door. Maar door die indrukwekkende prestaties lijkt Club hem nu te gaan verliezen.


Dat is althans wat de RTBF beweert. De Waalse publieke omroep stelt immers dat de 27-jarige Angolees op het punt staat om naar de Bundesliga te verhuizen. Daar tonen verschillende teams interesse in de verdediger, maar het is Hertha BSC dat de beste papieren zou hebben. Welke transfersom Club zou vangen voor Mata, is niet duidelijk.

Maar Hertha kan dat bedrag allicht zonder veel problemen betalen, want eigenaar Lars Windhorst zou 150 miljoen euro in de ambitieuze club pompen. Het Nieuwsblad nam ook contact op met de Bruggelingen om de informatie te confirmeren, maar de club wilde zaterdag niet bevestigen of er een bod op de Angolese Belg is binnengelopen.

UPDATE 07/06
Ook bij Het Laatste Nieuws bevestigt men de interesse vanuit Berlijn, maar Hertha zou wel flinke concurrentie vanuit eigen land krijgen voor Mata. Bovendien wil Club Brugge zijn sterkhouder liefst gewoon behouden. Al beseffen Vincent Mannaert en co dat dit niet gemakkelijk zal worden.

Op zijn 27ste is het voor de verdediger stilaan tijd als hij de stap naar het buitenland nog wil zetten. Bovendien gaat hij in de zomer van 2021 zijn laatste contractjaar in. Maar Blauw-Zwart wil wel boter bij de vis. Volgens de krant zou Club 'dubbele cijfers' willen vangen voor zijn defensieve steunpilaar.

LEES OOK: Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Mata is klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

15
15
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

32
32
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

55
55
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

13
13
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

153
153
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

123
123
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

176
176
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

93
93
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

253
253
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

79
79
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

225
225
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

31
31
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

153
153
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

113
113
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

236
236
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

187
187
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

82
82
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

215
215
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

165
165
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

401
401
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

871
871
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

88
88
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

96
96
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

176
176

Meer sportnieuws