'Club Brugge wil dubbele cijfers vangen voor Mata'

1162
'Club Brugge wil dubbele cijfers vangen voor Mata'

Niet Hans Vanaken of Simon Mignolet, maar wel Clinton Mata werd dit seizoen door de fans van Club Brugge verkozen tot Speler van het Jaar. De verdediger maakte vorig seizoen al indruk toen hij door Ivan Leko van de flank naar de driemansdefensie getrokken werd en trok die lijn dit seizoen gewoon door. Maar door die indrukwekkende prestaties lijkt Club hem nu te gaan verliezen.


Dat is althans wat de RTBF beweert. De Waalse publieke omroep stelt immers dat de 27-jarige Angolees op het punt staat om naar de Bundesliga te verhuizen. Daar tonen verschillende teams interesse in de verdediger, maar het is Hertha BSC dat de beste papieren zou hebben. Welke transfersom Club zou vangen voor Mata, is niet duidelijk.

Maar Hertha kan dat bedrag allicht zonder veel problemen betalen, want eigenaar Lars Windhorst zou 150 miljoen euro in de ambitieuze club pompen. Het Nieuwsblad nam ook contact op met de Bruggelingen om de informatie te confirmeren, maar de club wilde zaterdag niet bevestigen of er een bod op de Angolese Belg is binnengelopen.

UPDATE 07/06
Ook bij Het Laatste Nieuws bevestigt men de interesse vanuit Berlijn, maar Hertha zou wel flinke concurrentie vanuit eigen land krijgen voor Mata. Bovendien wil Club Brugge zijn sterkhouder liefst gewoon behouden. Al beseffen Vincent Mannaert en co dat dit niet gemakkelijk zal worden.

Op zijn 27ste is het voor de verdediger stilaan tijd als hij de stap naar het buitenland nog wil zetten. Bovendien gaat hij in de zomer van 2021 zijn laatste contractjaar in. Maar Blauw-Zwart wil wel boter bij de vis. Volgens de krant zou Club 'dubbele cijfers' willen vangen voor zijn defensieve steunpilaar.

LEES OOK: In extremis domper voor AA Gent; Leko kiest type-ploeg

Mata is klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

'Anderlecht pakt groots uit: duurste transfer in 10 jaar'

RSC Anderlecht is goed aan het seizoen begonnen, desondanks wil de recordkampioen vlak voor het ...

9
9
In extremis domper voor AA Gent; Leko kiest type-ploeg

In de Jupiler Pro League staat zondagmiddag een echte klassieker op het menu. Zo kruisen rivalen AA ...

132
132
'Tijd tikt voor El Ouahdi: transferdossier nadert climax'

KRC Genk heeft de rust binnen de club voorlopig weer doen terugkeren. Een weekje na de instorting op ...

289
289
TRANSFERUURTJE: 'KRC Genk gaat hard, wending Saelemaekers'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

248
248
Theate rondt verrassende terugkeer helemaal af

Verschillende Rode Duivels lijken in de komende dagen nog van club te kunnen gaan wisselen. Met ...

12
12
'Fofana is kieskeurig en stuurt deze club wandelen'

Zaterdagavond was Malick Fofana nog invaller bij Olympique Lyon in het 1-1-gelijkspel tegen Le ...

50
50
Euvrard speelt open kaart: "Hij wil Standard verlaten"

Standard heeft zijn start dit seizoen niet gemist. Het ging zaterdag winnen op het veld van OH ...

141
141
Genk verliest goudhaantje en raakt af van overbodige pion

KRC Genk is nog druk in de weer met heel wat dossiers in het slot van deze transferperiode. Zowel ...

288
288
Chelsea slaat weer toe: Penders krijgt loodzware concurrent

De laatste dagen van de transferperiode brengen altijd nog enkele verrassende deals met zich mee en ...

70
70
'Fernandez-Pardo heeft droomtransfer alsnog beet'

Het is in het slot van de zomermercato is voor verschillende Rode Duivels nog bang afwachten of ze ...

195
195
Neemt Union SG een gigantisch risico?

Union SG liet Promise David vertrekken naar Brighton & Hove Albion. De Brusselaars gaan geen ...

134
134
'Club Brugge heeft beet en is Leverkusen te snel af'

Club Brugge is klaar met zijn transferhuiswerk voor de eerste ploeg. Dat wil niet zeggen dat ...

1030
1030
Saudi Pro League: deze bekende namen (en-ex-JPL) zijn er actief

Saudi-Arabië is al jaren een land dat met héél veel geld smijt om spelers aan te ...

57
57
Marc Coucke is het spuugzat: "Een heel groot probleem!"

Marc Coucke staat doorgaans bekend als een goedlachse en eerder rustige ondernemer, maar die kalmte ...

369
369
Smaakmaker STVV zet laatste stap: toptransfer in 2027

Bij STVV deden ze de afgelopen jaren zeer goede transfers. Eén van hen is nu al gegeerd, maar ...

80
80
Vorig jaar geviseerd, nu absolute sterkhouder bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze er een zeer goede Europese kwalificatie opzitten. Ze wisten overtuigend ...

414
414
‘Anderlecht gaat plots los: WK-transfer van 10 miljoen’

Anderlecht mikt hoog en heeft een opvallende WK-ganger in het vizier. De 25-jarige Ghanees beleefde ...

682
682
Anderlecht met toptransfer? “Beste speler in de competitie”

RSC Anderlecht investeerde al bijna 20 miljoen euro in nieuwe spelers. De tot op heden laatste ...

1257
1257
Club Brugge-lieveling in dubio: laatste seizoen bij Blauw-Zwart?

Bij Club Brugge mag er niemand meer weg van de spelers die regelmatig of vaak spelen. Eén ...

447
447
Anderlecht vindt leider: eerste op blad bij Bruno

Bij RSC Anderlecht kennen ze een goede start van het seizoen, al moeten ze wel punten rapen tegen ...

413
413
De Cat reageert na teleurstellend Bundesliga-debuut

Dit weekend werd ook het seizoen in de Bundesliga op gang getrapt en daarbij was het ook uitkijken ...

480
480
'Witte rook: Genk heeft belangrijke aanwinst beet'

Voor KRC Genk zijn de laatste dagen van de zomerse transferperiode nog behoorlijk druk. De ...

284
284
'Rigaux dreigt transfer van AA Gent te kapen'

AA Gent wist zich deze week te plaatsen voor de league phase van de Conference League, maar dat ...

243
243
Openda is met late goal weer de held van Lyon

Vorig seizoen beleefde Loïs Openda een absoluut rampjaar bij Juventus. Om zijn beste vorm terug ...

181
181
Standard zet prima competitiestart verder tegen zwalpend OHL

Het contrast tussen OHL en Standard kan voorlopig niet groter zijn. Terwijl de thuisploeg na drie ...

136
136

Meer sportnieuws