'Club Brugge wil dubbele cijfers vangen voor Mata'

1162
'Club Brugge wil dubbele cijfers vangen voor Mata'

Niet Hans Vanaken of Simon Mignolet, maar wel Clinton Mata werd dit seizoen door de fans van Club Brugge verkozen tot Speler van het Jaar. De verdediger maakte vorig seizoen al indruk toen hij door Ivan Leko van de flank naar de driemansdefensie getrokken werd en trok die lijn dit seizoen gewoon door. Maar door die indrukwekkende prestaties lijkt Club hem nu te gaan verliezen.


Dat is althans wat de RTBF beweert. De Waalse publieke omroep stelt immers dat de 27-jarige Angolees op het punt staat om naar de Bundesliga te verhuizen. Daar tonen verschillende teams interesse in de verdediger, maar het is Hertha BSC dat de beste papieren zou hebben. Welke transfersom Club zou vangen voor Mata, is niet duidelijk.

Maar Hertha kan dat bedrag allicht zonder veel problemen betalen, want eigenaar Lars Windhorst zou 150 miljoen euro in de ambitieuze club pompen. Het Nieuwsblad nam ook contact op met de Bruggelingen om de informatie te confirmeren, maar de club wilde zaterdag niet bevestigen of er een bod op de Angolese Belg is binnengelopen.

UPDATE 07/06
Ook bij Het Laatste Nieuws bevestigt men de interesse vanuit Berlijn, maar Hertha zou wel flinke concurrentie vanuit eigen land krijgen voor Mata. Bovendien wil Club Brugge zijn sterkhouder liefst gewoon behouden. Al beseffen Vincent Mannaert en co dat dit niet gemakkelijk zal worden.

Op zijn 27ste is het voor de verdediger stilaan tijd als hij de stap naar het buitenland nog wil zetten. Bovendien gaat hij in de zomer van 2021 zijn laatste contractjaar in. Maar Blauw-Zwart wil wel boter bij de vis. Volgens de krant zou Club 'dubbele cijfers' willen vangen voor zijn defensieve steunpilaar.

LEES OOK: Nieuwe Europese stunt bij Club? Leko ziet gigantische troef

Mata is klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

Bruno maakt brokken: Anderlecht stevent af op ramp

Het bekeravontuur zit er na één ronde al op voor RSC Anderlecht, dat in de zestiende ...

22
22
Transfersoap bij AA Gent: pikante details lekken uit

Tegen derdeklasser Rochefort achtte Rik De Mil de tijd rijp om eens grondig te roteren bij AA Gent, ...

142
142
'Racing Genk bezorgt fans plots schok van hun leven'

Voor Racing Genk klaart de lucht stilaan weer helemaal op. De Limburgers vierden afgelopen weekend ...

175
175
Uitspraken Bruno zwáár onder vuur: "Bij de haren getrokken"

De spanning bij RSC Anderlecht is opnieuw bijzonder hoog aan het oplopen. Daarbij komt ook Vitor ...

67
67
AA Gent genekt in Croky cup? Rik De Mil krijgt lik op stuk

Union Rochefortoise heeft zondag voor een bekersprookje gezorgd door zich te plaatsen voor de 1/8ste ...

46
46
Van Bommel onder druk: gloednieuwe naam in selectie Duivels

Nog geen maand na zijn debuut is Mark van Bommel alweer druk in de weer met het vormen van zijn ...

134
134
Portugese soap: Ronaldo krijgt 'ronduit lachwekkende' sanctie

Cristiano Ronaldo zorgde tijdens de voorbije interland-break voor een heuse rol door op eigen houtje ...

37
37
'United op apegapen: nieuwe topcoach geeft groen licht'

Manchester United liet afgelopen weekend andermaal punten liggen in de Premier League. Stilaan komt ...

107
107
Nieuwe Europese stunt bij Club? Leko ziet gigantische troef

Bij Club Brugge werd de knop na de bekerzege tegen KSC Lokeren snel weer omgedraaid. Aanstaande ...

503
503
Alarm in Anderlecht: analisten duiden nieuwe zondebok aan

RSC Anderlecht hoopte zo lang mogelijk op drie fronten actief te blijven, maar na de bekerblamage ...

314
314
'Club Brugge bindt transferstrijd aan met Barcelona'

Club Brugge haalde afgelopen zomer met Wisdom Mike, Samba Coulibaly, Andrej Vasovic en Cheveyo Tsawa ...

279
279
Deschacht is kop van Jut na nieuwe dreun voor Anderlecht

Olivier Deschacht heeft het als Anderlecht-supporter momenteel niet onder de markt. Paars-wit ...

391
391
'KRC Genk richt pijlen op vermeend target AA Gent'

AA Gent is de fiere leider in de Jupiler Pro League, maar liep wel meteen een blauwtje in de Croky ...

150
150
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten in de rij'

Afgelopen zomer bleef hij nog op post, een keuze die beide partijen zich inmiddels vast niet ...

260
260
Engeland walgt: United-ploegmaat steekt Lammens mes in rug

Bij Manchester United ontploft het op alle fronten, en Senne Lammens staat er middenin. De ploegmaat ...

709
709
Anderlecht afgemaakt: "Al op drie fronten uitgeschakeld"

RSC Anderlecht ligt uit de Beker van België en de messen worden geslepen. Vitor Bruno & co ...

277
277
Vitinha: "Zij zijn de twee beste spelers ter wereld"

Paris Saint-Germain staat deze week voor een van de meest beladen affiches in de Champions League. ...

244
244
Keert voormalig talent van Anderlecht terug naar de JPL?

Belgische ploegen gaan vaak (te) ver kijken in hun zoektocht naar die witte merel. Nog te vaak doen ...

197
197
JPL-topclubs, opgelet: Belgische winger maakt furore

Belgische topclubs die nog een snelle, dribbelvaardige flankaanvaller zoeken: speur eens rond in ...

86
86
OHL wil eindelijk swingen: "Zou seizoen glans geven"

Bij OH Leuven wisten ze een glansloze bekerkwalificatie af te dwingen tegen Francs Borains. ...

35
35
Anderlecht greep naast toptransfer: "Kreeg rondleiding in de stad"

RSC Anderlecht kende een heel drukke zomermercato. De Brusselaars wisten niet altijd hun topfavoriet ...

240
240
STVV op zoek naar stunt: "Het wordt moeilijk"

STVV heeft indruk gemaakt tegen Lommel SK. Ze wonnen met 4-1 en plaatsten zich zo voor de volgende ...

61
61
Zulte Waregem lonkt naar méér: "Goede hoop"

Zulte Waregem doet het goed in de Jupiler Pro League. In de Beker van België kenden ze ook geen ...

110
110
Dure fout van Bruno: één speler blijkt onmisbaar

RSC Anderlecht speelde tegen Beerschot alweer zijn zeventiende match van het seizoen. Het verloor ...

343
343
'Race tegen de klok voor Kompany voor kraker tegen Arsenal'

Er wordt deze week opnieuw gevoetbald in de Champions League en op de derde speeldag van de league ...

35
35

Meer sportnieuws