'Club Brugge wil dubbele cijfers vangen voor Mata'

1162 stemmen
'Club Brugge wil dubbele cijfers vangen voor Mata'

Niet Hans Vanaken of Simon Mignolet, maar wel Clinton Mata werd dit seizoen door de fans van Club Brugge verkozen tot Speler van het Jaar. De verdediger maakte vorig seizoen al indruk toen hij door Ivan Leko van de flank naar de driemansdefensie getrokken werd en trok die lijn dit seizoen gewoon door. Maar door die indrukwekkende prestaties lijkt Club hem nu te gaan verliezen.


Dat is althans wat de RTBF beweert. De Waalse publieke omroep stelt immers dat de 27-jarige Angolees op het punt staat om naar de Bundesliga te verhuizen. Daar tonen verschillende teams interesse in de verdediger, maar het is Hertha BSC dat de beste papieren zou hebben. Welke transfersom Club zou vangen voor Mata, is niet duidelijk.

Maar Hertha kan dat bedrag allicht zonder veel problemen betalen, want eigenaar Lars Windhorst zou 150 miljoen euro in de ambitieuze club pompen. Het Nieuwsblad nam ook contact op met de Bruggelingen om de informatie te confirmeren, maar de club wilde zaterdag niet bevestigen of er een bod op de Angolese Belg is binnengelopen.

UPDATE 07/06
Ook bij Het Laatste Nieuws bevestigt men de interesse vanuit Berlijn, maar Hertha zou wel flinke concurrentie vanuit eigen land krijgen voor Mata. Bovendien wil Club Brugge zijn sterkhouder liefst gewoon behouden. Al beseffen Vincent Mannaert en co dat dit niet gemakkelijk zal worden.

Op zijn 27ste is het voor de verdediger stilaan tijd als hij de stap naar het buitenland nog wil zetten. Bovendien gaat hij in de zomer van 2021 zijn laatste contractjaar in. Maar Blauw-Zwart wil wel boter bij de vis. Volgens de krant zou Club 'dubbele cijfers' willen vangen voor zijn defensieve steunpilaar.

LEES OOK: De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Mata is klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

Bruno hoopt op Sibierski: tijd voor volgende stap bij RSCA

RSC Anderlecht neemt het vandaag in het uitverkochte Lotto Park op tegen La Louvière. ...

5
5
TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

62
62
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

42
42
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

22
22
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

54
54
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

75
75
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

31
31
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

214
214
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

71
71
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

184
184
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

146
146
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

233
233
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

107
107
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

188
188
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

694
694
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

249
249
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1237
1237
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

231
231
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

87
87
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

233
233
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

364
364
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

341
341
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

93
93
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

75
75

Meer sportnieuws