'Club Brugge wil dubbele cijfers vangen voor Mata'

1162
'Club Brugge wil dubbele cijfers vangen voor Mata'

Niet Hans Vanaken of Simon Mignolet, maar wel Clinton Mata werd dit seizoen door de fans van Club Brugge verkozen tot Speler van het Jaar. De verdediger maakte vorig seizoen al indruk toen hij door Ivan Leko van de flank naar de driemansdefensie getrokken werd en trok die lijn dit seizoen gewoon door. Maar door die indrukwekkende prestaties lijkt Club hem nu te gaan verliezen.


Dat is althans wat de RTBF beweert. De Waalse publieke omroep stelt immers dat de 27-jarige Angolees op het punt staat om naar de Bundesliga te verhuizen. Daar tonen verschillende teams interesse in de verdediger, maar het is Hertha BSC dat de beste papieren zou hebben. Welke transfersom Club zou vangen voor Mata, is niet duidelijk.

Maar Hertha kan dat bedrag allicht zonder veel problemen betalen, want eigenaar Lars Windhorst zou 150 miljoen euro in de ambitieuze club pompen. Het Nieuwsblad nam ook contact op met de Bruggelingen om de informatie te confirmeren, maar de club wilde zaterdag niet bevestigen of er een bod op de Angolese Belg is binnengelopen.

UPDATE 07/06
Ook bij Het Laatste Nieuws bevestigt men de interesse vanuit Berlijn, maar Hertha zou wel flinke concurrentie vanuit eigen land krijgen voor Mata. Bovendien wil Club Brugge zijn sterkhouder liefst gewoon behouden. Al beseffen Vincent Mannaert en co dat dit niet gemakkelijk zal worden.

Op zijn 27ste is het voor de verdediger stilaan tijd als hij de stap naar het buitenland nog wil zetten. Bovendien gaat hij in de zomer van 2021 zijn laatste contractjaar in. Maar Blauw-Zwart wil wel boter bij de vis. Volgens de krant zou Club 'dubbele cijfers' willen vangen voor zijn defensieve steunpilaar.

LEES OOK: Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Mata is klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

6
6
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

59
59
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

9
9
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

36
36
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

108
108
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

389
389
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

55
55
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

94
94
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

155
155
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

105
105
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

58
58
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

89
89
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

110
110
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

190
190
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

410
410
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

229
229
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

38
38
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

166
166
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

183
183
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

423
423
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

106
106
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

466
466
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

201
201

Meer sportnieuws