'Cercle talmt niet en zet in op nieuwe aanvaller'

door
'Cercle talmt niet en zet in op nieuwe aanvaller'

Cercle Brugge is reeds begonnen met de voorbereiding van het nieuwe voetbalseizoen. En daar gaat de Brugse Vereniging al heel concreet mee te werk. Zo werd Serge-Philippe Raux-Yao de eerste zomertransfer, maar er staat op Jan Breydel nog heel wat transferactiviteit te wachten.

Normaliter zou Cercle wachten met transfers te realiseren tot er een nieuwe technisch directeur werd aangesteld. Daar viel nog geen witte rook te bespeuren, maar met Tom Van den Abbele (NAC, en ex-STVV) en Jan-Pieter Martens (ex-STVV en Schalke 04) werd al rond de tafel gezeten. Dat liet de clubleiding niet na om dus met Raux-Yao al een eerste nieuwkomer aan te trekken.

De Franse centrale verdediger wordt binnengehaald als vervanger voor Kouadio-Yves Dabila en Dimitrios Chatziisaias, die na hun uitleenbeurt terugkeren naar respectievelijk Lille OSC en Rizespor. Het centrale duo liet een goede indruk na, maar een nieuwe huurbeurt is financieel onhaalbaar weet Het Laatste Nieuws. Daarnaast richt Cercle nog het vizier op Alexander Corryn (einde contract bij KV Mechelen) en Jens Petter Hauge. Die laatste is een Noors belofte-international van Bodo Glimt die doorgaans als rechterflank aanvaller speelt.

LEES OOK: Hasi laat speler genadeloos vallen: twee extra troeven

🔥 Wat iedereen nu leest

'CDK-deal pakt dramatisch uit voor Jashari'
'CDK-deal pakt dramatisch uit voor Jashari'
Bliksemtransfer Dessers naar Belgische topclub?
Bliksemtransfer Dessers naar Belgische topclub?

Zal Cercle beter presteren dan vorig seizoen?

Meest recent

'Napoli blijft gaan: grote naam naast De Bruyne en Lukaku'

SSC Napoli gaat dit seizoen als Italiaans kampioen de Champions League in en daarvoor is de club ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Bosuil in vuur en vlam, nieuwe jackpot Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

177
177
Karetsas slaat snoeihard terug na afwijzing Rode Duivels

Konstantinos Karetsas is één van de grootste talenten op de Belgische velden. Dit ...

223
223
Samoise zucht en puft bij KAA Gent: "Kijk naar Anderlecht..."

KAA Gent won op de valreep van promovendus La Louvière in de Jupiler Pro League. De ...

200
200
Hasi laat speler genadeloos vallen: twee extra troeven

RSC Anderlecht neemt het in de Jupiler Pro League op tegen Cercle Brugge. Paars-Wit hoopt de ...

388
388
‘Club Brugge vreest leegloop: onverwachte exit in de maak'

Bij Club Brugge verwacht men nog verschillende vertrekkers. Ardon Jashari, Joel Ordonez en Raphael ...

711
711
Exit Stroeykens? Transferdossier ontploft plots

Mario Stroeykens kampte afgelopen seizoen met veel blessureleed, maar de middenvelder is nog steeds ...

535
535
Antwerp-aanwinst heeft knaltransfer al in vizier

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen, maar het haalt ook verschillende spelers binnen. Thibo ...

176
176
Nieuwe transferhoofdpijn voor STVV na Bertaccini-exit

Het gonste de afgelopen weken plots van de geruchten omtrent transfers bij een aantal spelers van ...

62
62
KRC Genk zint op revanche: Fink waarschuwt

KRC Genk speelt in eigen huis tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers hopen deze keer wel ...

173
173
'CDK-deal pakt dramatisch uit voor Jashari'

De soap rondom Ardon Jashari blijft maar aanslepen. Club Brugge is niet van plan om AC Milan zijn ...

1276
1276
Bliksemtransfer Dessers naar Belgische topclub?

Cyriel Dessers scoorde vorig jaar 30 keer voor Rangers FC, maar toch zou hij de club eventueel mogen ...

847
847
Lammens twijfelt: Man Utd lijkt toch geen topdeal

Senne Lammens gaat Royal Antwerp FC wellicht nog verlaten. De Great Old hoopt 20 miljoen euro te ...

297
297
RAFC-fan Tom Waes krijgt rake tik op Nederlandse tv

Dat Tom Waes een énorme fout maakte door dronken achter het stuur te kruipen, dat weet heel ...

216
216
Vrouw Bertaccini steelt show in Anderlecht-shirt

RSC Anderlecht pakte groots uit met de transfer van Adriano Bertaccini. De aanvaller tekende voor ...

673
673
Bertaccini-deal toont: Anderlecht gokt groots

RSC Anderlecht stelde Adriano Bertaccini voor. Dat kost de club ongeveer 5,3 miljoen euro, inclusief ...

348
348
Transferbom bij Antwerp: topclubs staan in rij

Royal Antwerp FC zoekt naar geld en wil daarom dolgraag een aantal topspelers van de hand doen. De ...

604
604
Union SG moet Serie A vrezen: volgende vertrekker?

Union SG zag al heel wat spelers vertrekken, maar er is interesse in nog meer spelers. Zo wordt ...

77
77
Anderlecht-transfer zakt nu al door het ijs

RSC Anderlecht lijkt niet te stoppen. Sinds Olivier Renard neerstreek in Brussel haalden ze er al ...

1119
1119
'KV Kortrijk verliest op de valreep nog sterkhouder'

Volgende week gaat ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen van start. KV Kortrijk hoopt ...

419
419
Leko trekt belangrijke conclusie na nipte Gentse zege

Zijn debuut werd vorige week nog een ontgoocheling met een nederlaag op Stayen, maar zaterdagavond ...

366
366
'Antwerp kent duidelijke voorwaarde voor miljoenentransfer'

Bij Antwerp is het alweer een drukke transferzomer. De Great Old moest deze zomer alweer op zoek ...

212
212
AA Gent haalt opgelucht adem na zeer nipte zege

AA Gent begon vorige week dramatisch aan zijn seizoen met een nederlaag in Sint-Truiden. De ...

179
179
Club Brugge maakt stevig statement met Europese lijst

Club Brugge heeft vrijdag zijn eerste nederlaag van het nieuwe seizoen geleden door met 2-1 te gaan ...

792
792
'Antwerp blijft maar gaan: derde aanwinst in één klap'

Antwerp heeft nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg, maar het lijkt erop dat ze op de Bosuil ...

668
668

Meer sportnieuws