Vorige woensdag won Dieumerci Mbokani de Gouden Schoen, maar een ander opvallend moment was de publieke verzoening tussen ex-bondscoach Georges Leekens en bondsvoorzitter François De Keersmaecker.
"Die verzoening tussen Leekens en De Keersmaecker heeft traantjes doen vloeien, maar ook magen doen omkeren. Moest dat nu echt op tv? Zoiets doe je ver weg van de camera's in besloten kring. Daarna kan je de pers nog altijd op de hoogte brengen", zegt analist Wilfried Van Moer in
Het Belang van Limburg.
"Ik had medelijden met De Keersmaecker. Die stond met zijn rug tegen de muur, kon niet anders dan weer vrede sluiten. Ach, het was er allemaal ver over. Voor mij moet dat allemaal niet."
"Trouwens, dat Vossen en Buffel zo weinig punten kregen vind ik abnormaal. Ik stel me echt vragen over het stemgedrag. Kunnen daar geen regels voor opgesteld worden?"
LEES OOK:
Boskamp snoeihard: "Ik riep hem niet meer op voor België"