Verlossend transfernieuws voor Lukaku: "Gesprekken vergevorderd"

door
Verlossend transfernieuws voor Lukaku:

Frans kampioen Paris Saint-Germain zou dicht bij zijn eerste grote zomeraanwinst staan. Volgens het de bekende sportkrant L'Equipe staat de club uit de hoofdstad op punt om Mauro Icardi definitief over te nemen. De centrumspits speelde dit seizoen al op huurbasis voor de Fransen.

Lang leek het erop dat het verschil tussen vraag en aanbod te groot was om de Argentijn definitief naar Frankrijk te halen, maar moederclub Internazionale en Paris Saint-Germain komen steeds dichter naar elkaar toe. Verwacht wordt dat binnen afzienbare tijd een deal wordt gesloten.

Het Franse medium meldt dat de Italianen de vraagprijs van 70 miljoen euro hebben verlaagd naar 55 miljoen euro, wat in de buurt komt van het bedrag dat Paris Saint-Germain bereid is om op tafel te leggen. Internazionale wil dit bedrag met bonussen laten oplopen tot zo'n 60 miljoen euro.

De 27-jarige Icardi maakte in 2013 de overstap van Sampdoria naar Internazionale, waar hij tot afgelopen zomer speelde. Vervolgens maakte hij op huurbasis de transfer naar Paris Saint-Germain, wat de club dermate goed beviel dat het Icardi definitief wil overnemen.

UPDATE 23u

Mauro Icardo zou dus dichtbij een permanente transfer naar Paris Saint Germain staan. Dat stelt ook de Italiaanse journalist Nicola Schira op Twitter. Net als L’Équipe spreekt hij over een transfersom van om en bij de 60 miljoen euro. De transfer zou wel eens snel helemaal in kannen en kruiken kunnen zijn, want Schira heeft het over ‘vergevorderde gesprekken’, die uiterlijk op 31 mei een positieve afloop zouden kennen. Een permanente transfer van Icardi zou ook goed nieuws betekenen voor Romelu Lukaku. Mocht de Argentijn toch terug bij Inter zijn verzeild geraakt, had hij er namelijk een stevige concurrent bijgekregen, al leek die kans sowieso wel klein.

LEES OOK: Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Zou hij Lukaku uit de ploeg kunnen spelen?

Meest recent

Coach vh Jaar: Boskamp laat ophefmakende naam vallen

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

0
0
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

68
68
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

293
293
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

73
73
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

144
144
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

101
101
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

81
81
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

203
203
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

142
142
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

468
468
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

283
283
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

88
88
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

449
449
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

125
125
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

461
461
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

230
230
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

374
374
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

583
583
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

276
276
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

170
170
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

299
299
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

62
62
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

457
457
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

378
378

Meer sportnieuws