Verlossend transfernieuws voor Lukaku: "Gesprekken vergevorderd"

door
Verlossend transfernieuws voor Lukaku:

Frans kampioen Paris Saint-Germain zou dicht bij zijn eerste grote zomeraanwinst staan. Volgens het de bekende sportkrant L'Equipe staat de club uit de hoofdstad op punt om Mauro Icardi definitief over te nemen. De centrumspits speelde dit seizoen al op huurbasis voor de Fransen.

Lang leek het erop dat het verschil tussen vraag en aanbod te groot was om de Argentijn definitief naar Frankrijk te halen, maar moederclub Internazionale en Paris Saint-Germain komen steeds dichter naar elkaar toe. Verwacht wordt dat binnen afzienbare tijd een deal wordt gesloten.

Het Franse medium meldt dat de Italianen de vraagprijs van 70 miljoen euro hebben verlaagd naar 55 miljoen euro, wat in de buurt komt van het bedrag dat Paris Saint-Germain bereid is om op tafel te leggen. Internazionale wil dit bedrag met bonussen laten oplopen tot zo'n 60 miljoen euro.

De 27-jarige Icardi maakte in 2013 de overstap van Sampdoria naar Internazionale, waar hij tot afgelopen zomer speelde. Vervolgens maakte hij op huurbasis de transfer naar Paris Saint-Germain, wat de club dermate goed beviel dat het Icardi definitief wil overnemen.

UPDATE 23u

Mauro Icardo zou dus dichtbij een permanente transfer naar Paris Saint Germain staan. Dat stelt ook de Italiaanse journalist Nicola Schira op Twitter. Net als L’Équipe spreekt hij over een transfersom van om en bij de 60 miljoen euro. De transfer zou wel eens snel helemaal in kannen en kruiken kunnen zijn, want Schira heeft het over ‘vergevorderde gesprekken’, die uiterlijk op 31 mei een positieve afloop zouden kennen. Een permanente transfer van Icardi zou ook goed nieuws betekenen voor Romelu Lukaku. Mocht de Argentijn toch terug bij Inter zijn verzeild geraakt, had hij er namelijk een stevige concurrent bijgekregen, al leek die kans sowieso wel klein.

LEES OOK: Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Zou hij Lukaku uit de ploeg kunnen spelen?

Meest recent

Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

16
16
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

18
18
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

102
102
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

60
60
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

114
114
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

33
33
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

25
25
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

100
100
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

102
102
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

155
155
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

102
102
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

150
150
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

136
136
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

456
456
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

165
165
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

72
72
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

88
88
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

42
42
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

152
152
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

235
235
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

563
563
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

173
173
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

170
170
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

39
39

Meer sportnieuws