'Genk slikt nieuwe tegenvaller in strijd om Dessers'

1196 stemmen
'Genk slikt nieuwe tegenvaller in strijd om Dessers'

Nu de competitie definitief achter de rug is, begint het transfergeweld zich op gang te trekken op de Belgische markt. En ook KRC Genk heeft blijkbaar grote plannen. Zo geraakte zondagavond bekend dat de Limburgers willen proberen om Cyriel Dessers terug te halen naar de Jupiler Pro League.


Genk, dat in Dessers een 'ideaal profiel' ziet, wil de concurrentie met enkele buitenlandse clubs aangaan om de spits naar de Luminus Arena te halen. Al zullen de Limburgers dan wel de geldbuidel moeten opentrekken. Volgens verschillende bronnen verlangt Heracles een bedrag van minstens zes miljoen euro voor de gedeelde topschutter in de Eredivisie. Genk zou echter niet verder willen gaan dan vier à vijf miljoen. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden, al zou Racing wel het meest concreet zijn van alle geïnteresseerde ploegen.

UPDATE 26/05
Maandag bevestigde Heracles dat er gesproken wordt met Genk, maar die onderhandelingen verlopen behoorlijk moeizaam. De Nederlanders willen het uitstekende seizoen van Dessers verzilveren en blijven daarom vasthouden aan een pittige vraagprijs. Volgens Het Laatste Nieuws toonde Racing zich echter nog niet bereid om te plooien voor de wensen van de Eredivisieclub. Hierdoor is het water tussen beide partijen nog bijzonder diep.

Tijdens de winterstop zou Dessers wel garantie hebben gekregen dat Heracles bij een goed bod zal meewerken aan een vertrek, maar voorlopig kwam er dus nog geen aanbieding op tafel die voldeed aan de voorwaarden. Een deal lijkt dan ook niet voor meteen, de gesprekken blijven echter wel verder lopen.

LEES OOK: De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Genk kan zich beter focussen op andere spitsen ...

Meest recent

Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

4
4
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

13
13
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

48
48
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

96
96
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

120
120
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

260
260
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

720
720
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

120
120
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

636
636
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

182
182
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

535
535
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

179
179
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

57
57
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

174
174
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

147
147
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

734
734
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

552
552
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

206
206
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

71
71
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

38
38
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

48
48
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

173
173
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

602
602
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

228
228
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

107
107

Meer sportnieuws