'Hoogspanning bij PSG, voorzitter razend op spelersgroep'

348 stemmen
'Hoogspanning bij PSG, voorzitter razend op spelersgroep'

Paris Saint-Germain werd inmiddels uitgeroepen tot kampioen van Frankrijk, toch zou de sfeer bij de club uit de hoofdstad om te snijden zijn. Zo werd de eigen spelersgroep naar verluidt onder druk gezet om mee te werken aan een salarisoffer. Eigenaar Nasser Al-Khelaifi zou hoogstpersoonlijk gebeld hebben om meerdere spelers te stimuleren.


Volgens L'Equipe is er daardoor opschudding ontstaan binnen de PSG-selectie. Een deel van spelers is bereid om een flink bedrag af te staan om de corona-verliezen te helpen counteren, anderen hebben dan weer hun twijfels. Aanvoerder Thiago Silva speelt een belangrijke rol als woordvoerder tussen beide partijen. Hij keerde na de lockdown in Frankrijk terug naar Brazilië en zou niet voornemens zijn om salaris in te leveren.

Silva heeft een contract tot 30 juni en zou geen grote hap uit zijn miljoenensalaris toestaan gezien hij mogelijk toch op korte termijn vertrekt. Ook weigert de verdediger om medespelers te stimuleren om mee te werken aan een loonoffer. Naar verluidt heeft Al-Khelaifi zijn onvrede vervolgens telefonisch geuit richting de spelers, maar een deel wenste niet eens in te gaan op zijn telefoontjes.

Vooralsnog incasseren PSG-spelers 84 procent van hun normale salaris. Dat is echter niet voldoende voor de Parijzenaren, die een verlies van tweehonderd miljoen euro vrezen. Spelers zoals Neymar en Kylian Mbappé weigeren naar verluidt echter medewerking omdat de eigenaren van de club steenrijk zijn. Een akkoord lijkt momenteel dan ook verraf.

LEES OOK: 'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Logisch dat de spelers niet meer willen inleveren?

Meest recent

Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

40
40
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

117
117
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

117
117
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

19
19
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

44
44
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

70
70
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

41
41
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

325
325
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

351
351
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

198
198
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

129
129
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

57
57
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

543
543
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

113
113
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

126
126
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

156
156
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

149
149
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

69
69
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

447
447
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

142
142
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

168
168
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

170
170
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

208
208
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

640
640

Meer sportnieuws