Italianen al helemaal wild van De Ketelaere: "Prince Charles"

door
Italianen al helemaal wild van De Ketelaere:

Club Brugge kan terugblikken op een zeer sterk seizoen met heel wat uitblinkers, maar de grootste revelatie was zonder twijfel Charles De Ketelaere. De 19-jarige offensieve middenvelder verscheen uit het niets in de basiself in de Champions League-match tegen PSG en liet daarna mooie dingen zien, waardoor hij alsmaar meer uitgroeide tot een belangrijke pion voor Philippe Clement.

Zijn stormachtige evolutie ging niet onopgemerkt voorbij en Club besloot zich een aantal weken geleden al te wapenen tegen buitenlandse interesse door De Ketelaere een nieuw contract tot 2023 voor te schotelen. Want interesse is er wel degelijk. Zo komt Calciomercato met het bericht dat Atalanta zijn ontwikkeling nog altijd op de voet volgt.

Ook in januari verschenen er al berichten over interesse van de club uit Bergamo, die dit seizoen toch weer op een vierde plaats staat in de Serie A en zich ook plaatste voor de kwartfinales van de Champions League. Van een transfer zal deze zomer echter zeker nog geen sprake zijn, Atalanta zal dus nog geduld moeten oefenen.

UPDATE 22/05

Charles De Ketelaere wordt dus in verband gebracht met een transfer naar Atalanta, al lijkt het weinig waarschijnlijk dat die deze zomer zal plaatsvinden. De jongeling kende nog maar net zijn doorbraak, en Club zal ongetwijfeld nog langer willen gebruik maken van zijn diensten.
Daarenboven zal hij binnen ettelijke seizoenen nog meer waard zijn, waardoor Blauw-Zwart als gevolg ook meer geld kan opstrijken. 

Desondanks zijn ze bij enkele fanbases van Atalanta al helemaal in de ban van De Ketelaere. Zo klinkt het bij de één dat hij wel wat weg heeft van Martin Odegaard (speler van Real Madrid, nvdr). Bij Atalanta News hebben ze dan weer al een leuke bijnaam bedacht: ‘Prince Charles’.

LEES OOK: De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Ziet u hem deze zomer al vertrekken?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

9
9
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

8
8
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

41
41
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

75
75
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

245
245
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

252
252
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

162
162
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

197
197
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

179
179
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

102
102
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

117
117
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

59
59
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

167
167
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

442
442
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

371
371
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

270
270
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

132
132
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

421
421
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

93
93
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

806
806
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

283
283
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

227
227
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

174
174
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

416
416
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

158
158

Meer sportnieuws