Italianen al helemaal wild van De Ketelaere: "Prince Charles"

door
Italianen al helemaal wild van De Ketelaere:

Club Brugge kan terugblikken op een zeer sterk seizoen met heel wat uitblinkers, maar de grootste revelatie was zonder twijfel Charles De Ketelaere. De 19-jarige offensieve middenvelder verscheen uit het niets in de basiself in de Champions League-match tegen PSG en liet daarna mooie dingen zien, waardoor hij alsmaar meer uitgroeide tot een belangrijke pion voor Philippe Clement.

Zijn stormachtige evolutie ging niet onopgemerkt voorbij en Club besloot zich een aantal weken geleden al te wapenen tegen buitenlandse interesse door De Ketelaere een nieuw contract tot 2023 voor te schotelen. Want interesse is er wel degelijk. Zo komt Calciomercato met het bericht dat Atalanta zijn ontwikkeling nog altijd op de voet volgt.

Ook in januari verschenen er al berichten over interesse van de club uit Bergamo, die dit seizoen toch weer op een vierde plaats staat in de Serie A en zich ook plaatste voor de kwartfinales van de Champions League. Van een transfer zal deze zomer echter zeker nog geen sprake zijn, Atalanta zal dus nog geduld moeten oefenen.

UPDATE 22/05

Charles De Ketelaere wordt dus in verband gebracht met een transfer naar Atalanta, al lijkt het weinig waarschijnlijk dat die deze zomer zal plaatsvinden. De jongeling kende nog maar net zijn doorbraak, en Club zal ongetwijfeld nog langer willen gebruik maken van zijn diensten.
Daarenboven zal hij binnen ettelijke seizoenen nog meer waard zijn, waardoor Blauw-Zwart als gevolg ook meer geld kan opstrijken. 

Desondanks zijn ze bij enkele fanbases van Atalanta al helemaal in de ban van De Ketelaere. Zo klinkt het bij de één dat hij wel wat weg heeft van Martin Odegaard (speler van Real Madrid, nvdr). Bij Atalanta News hebben ze dan weer al een leuke bijnaam bedacht: ‘Prince Charles’.

LEES OOK: Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

Ziet u hem deze zomer al vertrekken?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

207
207
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

74
74
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

9
9
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

65
65
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

50
50
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

69
69
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

262
262
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

36
36
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

406
406
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

264
264
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

355
355
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

26
26
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

68
68
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

118
118
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

71
71
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

446
446
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

167
167
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

339
339
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

131
131
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

482
482
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

297
297
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

184
184

Meer sportnieuws