'Racing Genk mag weldra 14 miljoen euro bijschrijven'

1031 stemmen
'Racing Genk mag weldra 14 miljoen euro bijschrijven'

Joakim Maehle is al enkele seizoenen één van de sterkhouders bij KRC Genk. De Deense rechtsachter werd de voorbije jaren veelvuldig in verband gebracht met een buitenlandse transfer, maar gaf onlangs aan dat enkel Southampton (januari 2019) een concrete optie was. Desondanks tonen verschillende Italiaanse media aan dat Maehle wel degelijk op de radar staat van Atalanta Bergamo. 

De Italiaanse eersteklasser zou volgens Eco Di Bergamo in Maehle de ideale vervanger zien van Timothy Castagne. De Rode Duivel kan ondertussen rekenen op de interesse van onder meer Internazionale en Napoli, waardoor een vertrek in Bergamo zich stilaan opdringt. Met Maehle zou Atalanta dus (opnieuw) bij KRC Genk gaan shoppen. De Italiaanse krant meldt verder nog dat Atalanta bijzonder ver wil gaan om Maehle en Genk te overtuigen. 

Met Ruslan Malinovsky en Timothy Castagne lopen op dit moment al twee ex-spelers van Genk rond in Bergamo. De goede verstandhouding tussen Atalanta en de Limburgers is ongetwijfeld een pluspunt naarmate de onderhandelingen voor Maehle kunnen gestart worden. 

UPDATE 21/05

Het lijkt goed mogelijk dat Racing Genk straks weer ettelijke miljoenen zal mogen bijschrijven op zijn rekening. Volgens Tuttomercatoweb zijn de Limburgers namelijk al in vergevorderde gesprekken met Atalanta over de transfer van Joakim Maehle. De Deen zou zo’n negen miljoen euro moeten opbrengen. Eerder deze week kwam er ook al het bericht dat Glasgow Rangers de huurbeurt van Ianis Hagi permanent zou willen maken. Dat dan weer voor een bedrag van vijf miljoen euro. Indien deze twee transfers succesvol kunnen worden afgerond, is Genk dus alweer 14 miljoen rijker.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Goeie zaken?

Meest recent

'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

1
1
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

200
200
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

109
109
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

43
43
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

302
302
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

112
112
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

320
320
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

185
185
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

230
230
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

846
846
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

491
491
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

295
295
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

266
266
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

123
123
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

150
150
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

606
606
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

307
307
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

94
94
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

234
234
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

122
122
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

410
410
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

97
97
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

47
47
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

650
650

Meer sportnieuws