'Racing Genk mag weldra 14 miljoen euro bijschrijven'

1031 stemmen
'Racing Genk mag weldra 14 miljoen euro bijschrijven'

Joakim Maehle is al enkele seizoenen één van de sterkhouders bij KRC Genk. De Deense rechtsachter werd de voorbije jaren veelvuldig in verband gebracht met een buitenlandse transfer, maar gaf onlangs aan dat enkel Southampton (januari 2019) een concrete optie was. Desondanks tonen verschillende Italiaanse media aan dat Maehle wel degelijk op de radar staat van Atalanta Bergamo. 

De Italiaanse eersteklasser zou volgens Eco Di Bergamo in Maehle de ideale vervanger zien van Timothy Castagne. De Rode Duivel kan ondertussen rekenen op de interesse van onder meer Internazionale en Napoli, waardoor een vertrek in Bergamo zich stilaan opdringt. Met Maehle zou Atalanta dus (opnieuw) bij KRC Genk gaan shoppen. De Italiaanse krant meldt verder nog dat Atalanta bijzonder ver wil gaan om Maehle en Genk te overtuigen. 

Met Ruslan Malinovsky en Timothy Castagne lopen op dit moment al twee ex-spelers van Genk rond in Bergamo. De goede verstandhouding tussen Atalanta en de Limburgers is ongetwijfeld een pluspunt naarmate de onderhandelingen voor Maehle kunnen gestart worden. 

UPDATE 21/05

Het lijkt goed mogelijk dat Racing Genk straks weer ettelijke miljoenen zal mogen bijschrijven op zijn rekening. Volgens Tuttomercatoweb zijn de Limburgers namelijk al in vergevorderde gesprekken met Atalanta over de transfer van Joakim Maehle. De Deen zou zo’n negen miljoen euro moeten opbrengen. Eerder deze week kwam er ook al het bericht dat Glasgow Rangers de huurbeurt van Ianis Hagi permanent zou willen maken. Dat dan weer voor een bedrag van vijf miljoen euro. Indien deze twee transfers succesvol kunnen worden afgerond, is Genk dus alweer 14 miljoen rijker.

Goeie zaken?

Meest recent

STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

18
18
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

76
76
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

12
12
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

55
55
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

77
77
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

67
67
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

108
108
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

156
156
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

28
28
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

126
126
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

266
266
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

327
327
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

315
315
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

56
56
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

58
58
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

287
287
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

186
186
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

109
109
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

119
119
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

88
88
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

192
192
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

302
302
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

119
119
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

306
306

Meer sportnieuws