'Racing Genk mag weldra 14 miljoen euro bijschrijven'

door
'Racing Genk mag weldra 14 miljoen euro bijschrijven'

Joakim Maehle is al enkele seizoenen één van de sterkhouders bij KRC Genk. De Deense rechtsachter werd de voorbije jaren veelvuldig in verband gebracht met een buitenlandse transfer, maar gaf onlangs aan dat enkel Southampton (januari 2019) een concrete optie was. Desondanks tonen verschillende Italiaanse media aan dat Maehle wel degelijk op de radar staat van Atalanta Bergamo. 

De Italiaanse eersteklasser zou volgens Eco Di Bergamo in Maehle de ideale vervanger zien van Timothy Castagne. De Rode Duivel kan ondertussen rekenen op de interesse van onder meer Internazionale en Napoli, waardoor een vertrek in Bergamo zich stilaan opdringt. Met Maehle zou Atalanta dus (opnieuw) bij KRC Genk gaan shoppen. De Italiaanse krant meldt verder nog dat Atalanta bijzonder ver wil gaan om Maehle en Genk te overtuigen. 

Met Ruslan Malinovsky en Timothy Castagne lopen op dit moment al twee ex-spelers van Genk rond in Bergamo. De goede verstandhouding tussen Atalanta en de Limburgers is ongetwijfeld een pluspunt naarmate de onderhandelingen voor Maehle kunnen gestart worden. 

UPDATE 21/05

Het lijkt goed mogelijk dat Racing Genk straks weer ettelijke miljoenen zal mogen bijschrijven op zijn rekening. Volgens Tuttomercatoweb zijn de Limburgers namelijk al in vergevorderde gesprekken met Atalanta over de transfer van Joakim Maehle. De Deen zou zo’n negen miljoen euro moeten opbrengen. Eerder deze week kwam er ook al het bericht dat Glasgow Rangers de huurbeurt van Ianis Hagi permanent zou willen maken. Dat dan weer voor een bedrag van vijf miljoen euro. Indien deze twee transfers succesvol kunnen worden afgerond, is Genk dus alweer 14 miljoen rijker.

LEES OOK: Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Goeie zaken?

Meest recent

'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

9
9
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

97
97
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

148
148
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

260
260
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

566
566
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

431
431
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

31
31
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

351
351
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

984
984
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

571
571
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

420
420
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

980
980
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

118
118
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

212
212
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

139
139
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

231
231
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

623
623
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

424
424
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

39
39
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

852
852
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1383
1383
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

72
72
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

206
206
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

317
317

Meer sportnieuws