'Racing Genk mag weldra 14 miljoen euro bijschrijven'

1031 stemmen
'Racing Genk mag weldra 14 miljoen euro bijschrijven'

Joakim Maehle is al enkele seizoenen één van de sterkhouders bij KRC Genk. De Deense rechtsachter werd de voorbije jaren veelvuldig in verband gebracht met een buitenlandse transfer, maar gaf onlangs aan dat enkel Southampton (januari 2019) een concrete optie was. Desondanks tonen verschillende Italiaanse media aan dat Maehle wel degelijk op de radar staat van Atalanta Bergamo. 

De Italiaanse eersteklasser zou volgens Eco Di Bergamo in Maehle de ideale vervanger zien van Timothy Castagne. De Rode Duivel kan ondertussen rekenen op de interesse van onder meer Internazionale en Napoli, waardoor een vertrek in Bergamo zich stilaan opdringt. Met Maehle zou Atalanta dus (opnieuw) bij KRC Genk gaan shoppen. De Italiaanse krant meldt verder nog dat Atalanta bijzonder ver wil gaan om Maehle en Genk te overtuigen. 

Met Ruslan Malinovsky en Timothy Castagne lopen op dit moment al twee ex-spelers van Genk rond in Bergamo. De goede verstandhouding tussen Atalanta en de Limburgers is ongetwijfeld een pluspunt naarmate de onderhandelingen voor Maehle kunnen gestart worden. 

UPDATE 21/05

Het lijkt goed mogelijk dat Racing Genk straks weer ettelijke miljoenen zal mogen bijschrijven op zijn rekening. Volgens Tuttomercatoweb zijn de Limburgers namelijk al in vergevorderde gesprekken met Atalanta over de transfer van Joakim Maehle. De Deen zou zo’n negen miljoen euro moeten opbrengen. Eerder deze week kwam er ook al het bericht dat Glasgow Rangers de huurbeurt van Ianis Hagi permanent zou willen maken. Dat dan weer voor een bedrag van vijf miljoen euro. Indien deze twee transfers succesvol kunnen worden afgerond, is Genk dus alweer 14 miljoen rijker.

Goeie zaken?

Meest recent

Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

1
1
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

90
90
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

178
178
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

471
471
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

101
101
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

148
148
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

242
242
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

37
37
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

460
460
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

171
171
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

151
151
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

53
53
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

86
86
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

63
63
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

422
422
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

243
243
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

564
564
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

177
177
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

120
120
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

142
142
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

161
161
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

210
210
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

179
179
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

149
149
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

546
546

Meer sportnieuws