'Racing Genk mag weldra 14 miljoen euro bijschrijven'

1031 stemmen
'Racing Genk mag weldra 14 miljoen euro bijschrijven'

Joakim Maehle is al enkele seizoenen één van de sterkhouders bij KRC Genk. De Deense rechtsachter werd de voorbije jaren veelvuldig in verband gebracht met een buitenlandse transfer, maar gaf onlangs aan dat enkel Southampton (januari 2019) een concrete optie was. Desondanks tonen verschillende Italiaanse media aan dat Maehle wel degelijk op de radar staat van Atalanta Bergamo. 

De Italiaanse eersteklasser zou volgens Eco Di Bergamo in Maehle de ideale vervanger zien van Timothy Castagne. De Rode Duivel kan ondertussen rekenen op de interesse van onder meer Internazionale en Napoli, waardoor een vertrek in Bergamo zich stilaan opdringt. Met Maehle zou Atalanta dus (opnieuw) bij KRC Genk gaan shoppen. De Italiaanse krant meldt verder nog dat Atalanta bijzonder ver wil gaan om Maehle en Genk te overtuigen. 

Met Ruslan Malinovsky en Timothy Castagne lopen op dit moment al twee ex-spelers van Genk rond in Bergamo. De goede verstandhouding tussen Atalanta en de Limburgers is ongetwijfeld een pluspunt naarmate de onderhandelingen voor Maehle kunnen gestart worden. 

UPDATE 21/05

Het lijkt goed mogelijk dat Racing Genk straks weer ettelijke miljoenen zal mogen bijschrijven op zijn rekening. Volgens Tuttomercatoweb zijn de Limburgers namelijk al in vergevorderde gesprekken met Atalanta over de transfer van Joakim Maehle. De Deen zou zo’n negen miljoen euro moeten opbrengen. Eerder deze week kwam er ook al het bericht dat Glasgow Rangers de huurbeurt van Ianis Hagi permanent zou willen maken. Dat dan weer voor een bedrag van vijf miljoen euro. Indien deze twee transfers succesvol kunnen worden afgerond, is Genk dus alweer 14 miljoen rijker.

Goeie zaken?

Meest recent

De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

74
74
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

16
16
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

184
184
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

149
149
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

480
480
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

258
258
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

417
417
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

290
290
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

115
115
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

553
553
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

235
235
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

151
151
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

29
29
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

134
134
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

534
534
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

74
74
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

238
238
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

244
244
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

109
109
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

165
165
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

30
30
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

338
338
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

134
134
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

249
249

Meer sportnieuws