Eerste monstertransfer Newcastle? 'Voormalige JPL-ster op weg naar PL'

door
Eerste monstertransfer Newcastle? 'Voormalige JPL-ster op weg naar PL'

Newcastle United bereidt een indrukwekkende transfermercato voor. De Magpies worden naar alle waarschijnlijkheid overgenomen door de Saoedische prins Mohammad Bin Salman, en daaruit volgt een gigantische financiële injectie. Volgens verschillende bronnen richten de Engelsen zich nu ook op een Rode Duivel én op een ex-speler van KRC Genk. 

Volgens Fichajes wil Newcastle United volgend seizoen uitpakken met de komst van Thomas Meunier. De 28-jarige verdediger van Paris Saint-Germain is in de Franse hoofdstad niet zeker van een vaste basisplaats, en zou volgens het medium openstaan voor onderhandelingen. Aangezien het contract van Meunier bij PSG in juni afloopt - en de onderhandelingen tussen de Rode Duivel en PSG blijven aanslepen - ruikt Newcastle zijn kans. 

Naast Thomas Meunier wil Newcastle ook de handtekening van Kalidou Koulibaly vergaren. De Senegalese verdediger van Napoli kan rekenen op interesse van heel wat topclubs, maar de Magpies zouden volgens de Spaanse krant de beste papieren hebben in de strijd om Koulibaly. De 28-jarige Koulibaly was tussen 2012 en 2014 actief voor KRC Genk. 

UPDATE 20/05

Het zou best wel eens kunnen dat Newcastle binnenkort een eerste monstertransfer zal realiseren. En dat meer bepaald met ex-Genkie Kalidou Koulibaly. Volgens Le Parisien zou PSG namelijk afhaken in de strijd om de Senegalese verdediger, die volgens hetzelfde medium op weg zou zijn naar Engeland.

Gezien The Magpies er straks financieel enorm krachtig gaan voorstaan, kan dit dan ook mogelijk de nieuwe bestemming worden van Koulibaly. Echter werd ook Manchester United al meermaals in verband gebracht met de sterke verdediger van Napoli, die zo’n 70 miljoen euro zou moeten kosten.

LEES OOK: Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Zou dat een juiste stap zijn voor hem?

Meest recent

Genk krijgt nieuws over schrikwekkende blessure Karetsas

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

14
14
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

75
75
'Openda weg bij Juventus: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

32
32
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

81
81
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

191
191
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

58
58
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

199
199
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

128
128
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

126
126
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

330
330
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

153
153
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

272
272
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

146
146
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

184
184
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

353
353
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

489
489
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

108
108
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

413
413
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

327
327
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

53
53
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

700
700
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

203
203
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

205
205
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

65
65

Meer sportnieuws