Eerste monstertransfer Newcastle? 'Voormalige JPL-ster op weg naar PL'

door
Eerste monstertransfer Newcastle? 'Voormalige JPL-ster op weg naar PL'

Newcastle United bereidt een indrukwekkende transfermercato voor. De Magpies worden naar alle waarschijnlijkheid overgenomen door de Saoedische prins Mohammad Bin Salman, en daaruit volgt een gigantische financiële injectie. Volgens verschillende bronnen richten de Engelsen zich nu ook op een Rode Duivel én op een ex-speler van KRC Genk. 

Volgens Fichajes wil Newcastle United volgend seizoen uitpakken met de komst van Thomas Meunier. De 28-jarige verdediger van Paris Saint-Germain is in de Franse hoofdstad niet zeker van een vaste basisplaats, en zou volgens het medium openstaan voor onderhandelingen. Aangezien het contract van Meunier bij PSG in juni afloopt - en de onderhandelingen tussen de Rode Duivel en PSG blijven aanslepen - ruikt Newcastle zijn kans. 

Naast Thomas Meunier wil Newcastle ook de handtekening van Kalidou Koulibaly vergaren. De Senegalese verdediger van Napoli kan rekenen op interesse van heel wat topclubs, maar de Magpies zouden volgens de Spaanse krant de beste papieren hebben in de strijd om Koulibaly. De 28-jarige Koulibaly was tussen 2012 en 2014 actief voor KRC Genk. 

UPDATE 20/05

Het zou best wel eens kunnen dat Newcastle binnenkort een eerste monstertransfer zal realiseren. En dat meer bepaald met ex-Genkie Kalidou Koulibaly. Volgens Le Parisien zou PSG namelijk afhaken in de strijd om de Senegalese verdediger, die volgens hetzelfde medium op weg zou zijn naar Engeland.

Gezien The Magpies er straks financieel enorm krachtig gaan voorstaan, kan dit dan ook mogelijk de nieuwe bestemming worden van Koulibaly. Echter werd ook Manchester United al meermaals in verband gebracht met de sterke verdediger van Napoli, die zo’n 70 miljoen euro zou moeten kosten.

LEES OOK: 'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Zou dat een juiste stap zijn voor hem?

Meest recent

Albert stelt enorm pijnpunt vast bij Anderlecht

Anderlecht is de winterstop ingegaan met een stevige kater. Het liet zich vrijdag in eigen stadion ...

44
44
Probleempositie Club: "Daar moeten ze deze winter ingrijpen"

Met een spectaculaire zege in Genk sloot Club Brugge zijn jaar toch met een goed gevoel af. Het ...

97
97
Chaos op Africa Cup: Broos haalt keihard uit

De groepsfase van de Africa Cup is intussen twee speeldagen ver en de Belgische bondscoaches op het ...

44
44
De Ketelaere baalt dubbel na nederlaag tegen Inter

Atalanta heeft zijn 2025 afgesloten met een nieuwe tegenvaller. De club uit Bergamo kent een ...

11
11
'Anderlecht komt te laat en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal in januari zonder twijfel de transfermarkt optrekken. Paars-Wit heeft op enkele ...

149
149
Club greep naast revelatie: "Het was jammer"

Club Brugge wist de voorbije jaren enkele zeer geslaagde transfers te doen. Ze grepen in enkele ...

162
162
'Club loopt miljoenen mis: transferstrijd helemaal los'

Club Brugge zette de voorbije jaren grote stappen, maar het blijft voor Blauw-Zwart moeilijk om zijn ...

357
357
'Westerlo neemt alweer afscheid van zomeraanwinst'

Westerlo sloot 2025 dan wel af met een nederlaag tegen AA Gent, maar de Kemphanen kunnen toch ...

21
21
Vanhaezebrouck voorspelt nog 2 veranderingen in top zes

De Jupiler Pro League is zijn winterstop ingegaan. De reguliere competitie is intussen ook al twee ...

661
661
'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

In Italië gebeuren er jaarlijks wel vaker vreemde transfers. Boekhoudkundige trucjes, ...

44
44
'JPL-clubs slapen: Belgische smaakmaker versiert transfer'

De Belgische clubs in de Jupiler Pro League moeten op hun centen letten, dus het is speuren naar ...

75
75
België baalt nog steeds: "Daarom koos ik voor Congo"

Bij Congo spelen heel wat bekende namen op de Afrika Cup. Ook een aantal jongens die voor ...

168
168
Ajax stunt en haalt iconische naam als nieuwe TD

Ajax is al een aantal jaren op de dool en heeft PSV de macht zien overnemen in Nederland. De ...

184
184
‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

KVC Westerlo hoopt in januari voor enkele miljoenen euro’s aan spelers te verkopen. Dat is ...

102
102
'AA Gent duwt door en legt bod neer bij kampioen'

AA Gent gaat zich in januari versterken, dat staat vast. Volgens de altijd zeer goed ...

336
336
'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

76
76
Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

197
197
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

299
299
Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

719
719
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

1038
1038
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

330
330
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

368
368
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

70
70
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

783
783
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

168
168

Meer sportnieuws