Eerste monstertransfer Newcastle? 'Voormalige JPL-ster op weg naar PL'

door
Eerste monstertransfer Newcastle? 'Voormalige JPL-ster op weg naar PL'

Newcastle United bereidt een indrukwekkende transfermercato voor. De Magpies worden naar alle waarschijnlijkheid overgenomen door de Saoedische prins Mohammad Bin Salman, en daaruit volgt een gigantische financiële injectie. Volgens verschillende bronnen richten de Engelsen zich nu ook op een Rode Duivel én op een ex-speler van KRC Genk. 

Volgens Fichajes wil Newcastle United volgend seizoen uitpakken met de komst van Thomas Meunier. De 28-jarige verdediger van Paris Saint-Germain is in de Franse hoofdstad niet zeker van een vaste basisplaats, en zou volgens het medium openstaan voor onderhandelingen. Aangezien het contract van Meunier bij PSG in juni afloopt - en de onderhandelingen tussen de Rode Duivel en PSG blijven aanslepen - ruikt Newcastle zijn kans. 

Naast Thomas Meunier wil Newcastle ook de handtekening van Kalidou Koulibaly vergaren. De Senegalese verdediger van Napoli kan rekenen op interesse van heel wat topclubs, maar de Magpies zouden volgens de Spaanse krant de beste papieren hebben in de strijd om Koulibaly. De 28-jarige Koulibaly was tussen 2012 en 2014 actief voor KRC Genk. 

UPDATE 20/05

Het zou best wel eens kunnen dat Newcastle binnenkort een eerste monstertransfer zal realiseren. En dat meer bepaald met ex-Genkie Kalidou Koulibaly. Volgens Le Parisien zou PSG namelijk afhaken in de strijd om de Senegalese verdediger, die volgens hetzelfde medium op weg zou zijn naar Engeland.

Gezien The Magpies er straks financieel enorm krachtig gaan voorstaan, kan dit dan ook mogelijk de nieuwe bestemming worden van Koulibaly. Echter werd ook Manchester United al meermaals in verband gebracht met de sterke verdediger van Napoli, die zo’n 70 miljoen euro zou moeten kosten.

LEES OOK: OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

Zou dat een juiste stap zijn voor hem?

Meest recent

AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

100
100
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

27
27
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

45
45
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

193
193
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

238
238
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

773
773
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

203
203
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

83
83
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

81
81
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

141
141
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

226
226
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

123
123
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

101
101
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

375
375
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

318
318
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

353
353
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

62
62
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

197
197
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

244
244
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

339
339
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

72
72
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

77
77
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

298
298

Meer sportnieuws