Eerste monstertransfer Newcastle? 'Voormalige JPL-ster op weg naar PL'

door
Eerste monstertransfer Newcastle? 'Voormalige JPL-ster op weg naar PL'

Newcastle United bereidt een indrukwekkende transfermercato voor. De Magpies worden naar alle waarschijnlijkheid overgenomen door de Saoedische prins Mohammad Bin Salman, en daaruit volgt een gigantische financiële injectie. Volgens verschillende bronnen richten de Engelsen zich nu ook op een Rode Duivel én op een ex-speler van KRC Genk. 

Volgens Fichajes wil Newcastle United volgend seizoen uitpakken met de komst van Thomas Meunier. De 28-jarige verdediger van Paris Saint-Germain is in de Franse hoofdstad niet zeker van een vaste basisplaats, en zou volgens het medium openstaan voor onderhandelingen. Aangezien het contract van Meunier bij PSG in juni afloopt - en de onderhandelingen tussen de Rode Duivel en PSG blijven aanslepen - ruikt Newcastle zijn kans. 

Naast Thomas Meunier wil Newcastle ook de handtekening van Kalidou Koulibaly vergaren. De Senegalese verdediger van Napoli kan rekenen op interesse van heel wat topclubs, maar de Magpies zouden volgens de Spaanse krant de beste papieren hebben in de strijd om Koulibaly. De 28-jarige Koulibaly was tussen 2012 en 2014 actief voor KRC Genk. 

UPDATE 20/05

Het zou best wel eens kunnen dat Newcastle binnenkort een eerste monstertransfer zal realiseren. En dat meer bepaald met ex-Genkie Kalidou Koulibaly. Volgens Le Parisien zou PSG namelijk afhaken in de strijd om de Senegalese verdediger, die volgens hetzelfde medium op weg zou zijn naar Engeland.

Gezien The Magpies er straks financieel enorm krachtig gaan voorstaan, kan dit dan ook mogelijk de nieuwe bestemming worden van Koulibaly. Echter werd ook Manchester United al meermaals in verband gebracht met de sterke verdediger van Napoli, die zo’n 70 miljoen euro zou moeten kosten.

LEES OOK: 'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

Zou dat een juiste stap zijn voor hem?

Meest recent

9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

20
20
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

15
15
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

37
37
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

55
55
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

58
58
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

49
49
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

153
153
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

95
95
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

126
126
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

202
202
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

221
221
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

119
119
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

209
209
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

369
369
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

108
108
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

604
604
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

296
296
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

488
488
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

404
404
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

422
422
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

77
77
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

71
71
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

102
102
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

247
247

Meer sportnieuws