Kansen voor Antwerp: vier 'kandidaat-trainers' zonder club

1414 stemmen
Kansen voor Antwerp: vier 'kandidaat-trainers' zonder club

Wat er al een tijdje zat aan te komen, werd donderdag ook officieel bevestigd: Antwerp FC gaat niet langer door met trainer Laszlo Bölöni. En dus zal de Great Old op zoek moeten gaan naar een nieuwe coach. Gelukkig voor de Antwerpenaren is de markt op dit moment redelijk gunstig.


Door het aflopende contract van Bölöni werd Antwerp de voorbije weken en maanden al gelinkt aan verschillende trainers. En op dit moment liggen een aantal van die genoemde kandidaten nergens onder contract. De grootste kanshebber lijkt Bernd Storck. Ondanks de miraculeuze redding besloot de Duitser om zijn overeenkomst bij Cercle Brugge niet te verlengen. Vincent Goemaere, preses van Groen-Zwart, liet toen al verstaan dat Storck klaar is voor een topclub en ging er vanuit dat er interesse zou volgen.

Ook ex-bondscoach Marc Wimots werd al genoemd, hij zit sinds zijn vertrek bij Iran nog steeds zonder job. Der Kampfschwein ontkende in januari dat er gesprekken waren geweest met Antwerp, maar sindsdien is er natuurlijk heel wat veranderd. Bij Sport/Voetbalmagazine liet men onlangs dan weer verstaan dat ook Ivan Leko op de Antwerpse lijst staat. De ex-trainer van STVV en Club Brugge is op zoek naar een nieuwe uitdaging na een mislukte passage bij Al Ain.

Daarnaast werd de naam Hein Vanhaezebrouck hier en daar al genoemd. Concreet zijn die geruchten wel niet, bovendien liet hij deze week verstaan dat een terugkeer als trainer gezien de huidige omstandigheden allicht niet voor volgend seizoen zal zijn. Maar er zijn nog meer opties. Ook Marc Brys en Felice Mazzu zijn bijvoorbeeld coaches met een mooie staat van dienst in ons land die momenteel zonder club zitten. Afwachten dus op wie de keuze van Antwerp, dat momenteel geen commentaar geeft over de opvolger van Bölöni, zal vallen.

LEES OOK: Waarom Storck de ideale opvolger voor Bölöni is

LEES OOK: Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp
330

Wie is volgens u de beste optie voor Antwerp?

Meest recent

'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

26
26
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

26
26
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

194
194
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

71
71
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

516
516
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

131
131
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

414
414
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

139
139
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

272
272
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

825
825
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

365
365
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

278
278
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

406
406
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

352
352
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

261
261
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

188
188
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

432
432
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

330
330
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

149
149
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

122
122
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

197
197
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

227
227
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

168
168
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

104
104
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

483
483

Meer sportnieuws