Kansen voor Antwerp: vier 'kandidaat-trainers' zonder club

door
Kansen voor Antwerp: vier 'kandidaat-trainers' zonder club

Wat er al een tijdje zat aan te komen, werd donderdag ook officieel bevestigd: Antwerp FC gaat niet langer door met trainer Laszlo Bölöni. En dus zal de Great Old op zoek moeten gaan naar een nieuwe coach. Gelukkig voor de Antwerpenaren is de markt op dit moment redelijk gunstig.


Door het aflopende contract van Bölöni werd Antwerp de voorbije weken en maanden al gelinkt aan verschillende trainers. En op dit moment liggen een aantal van die genoemde kandidaten nergens onder contract. De grootste kanshebber lijkt Bernd Storck. Ondanks de miraculeuze redding besloot de Duitser om zijn overeenkomst bij Cercle Brugge niet te verlengen. Vincent Goemaere, preses van Groen-Zwart, liet toen al verstaan dat Storck klaar is voor een topclub en ging er vanuit dat er interesse zou volgen.

Ook ex-bondscoach Marc Wimots werd al genoemd, hij zit sinds zijn vertrek bij Iran nog steeds zonder job. Der Kampfschwein ontkende in januari dat er gesprekken waren geweest met Antwerp, maar sindsdien is er natuurlijk heel wat veranderd. Bij Sport/Voetbalmagazine liet men onlangs dan weer verstaan dat ook Ivan Leko op de Antwerpse lijst staat. De ex-trainer van STVV en Club Brugge is op zoek naar een nieuwe uitdaging na een mislukte passage bij Al Ain.

Daarnaast werd de naam Hein Vanhaezebrouck hier en daar al genoemd. Concreet zijn die geruchten wel niet, bovendien liet hij deze week verstaan dat een terugkeer als trainer gezien de huidige omstandigheden allicht niet voor volgend seizoen zal zijn. Maar er zijn nog meer opties. Ook Marc Brys en Felice Mazzu zijn bijvoorbeeld coaches met een mooie staat van dienst in ons land die momenteel zonder club zitten. Afwachten dus op wie de keuze van Antwerp, dat momenteel geen commentaar geeft over de opvolger van Bölöni, zal vallen.

LEES OOK: Waarom Storck de ideale opvolger voor Bölöni is

LEES OOK: 'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Wie is volgens u de beste optie voor Antwerp?

Meest recent

Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

60
60
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

63
63
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

90
90
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

253
253
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

335
335
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

142
142
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

125
125
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

304
304
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

18
18
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

94
94
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

97
97
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

227
227
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

117
117
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

68
68
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

88
88
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

191
191
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

43
43
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

180
180
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

35
35
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

172
172
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

270
270
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

80
80
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

363
363
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

251
251
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

202
202

Meer sportnieuws