Iker Casillas en Sergio Ramos hebben het helemaal gehad met trainer José Mourinho. Volgens het Spaanse
Marca zijn beide spelers met voorzitter Florentino Pérez in gesprek gegaan om zich te beklagen over de trainer van Real Madrid.
Casillas en Ramos zouden gedreigd hebben om niet meer in actie te komen voor Real Madrid als Mourinho nog aan het roer staat. Of de twee Spanjaarden eruit of de coach. Er zouden nog een aantal spelers zijn die er hetzelfde over denken.
Mourinho ligt door de matige prestaties in de competitie onder vuur bij Real Madrid. Ook de relatie tussen de trainer en een aantal spelers zou niet optimaal zijn. De voormalige trainer van onder meer FC Porto en Internazionale wordt onder meer bij Chelsea genoemd.
LEES OOK:
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern