Liverpool gerustgesteld: "In ieders hoofd zijn ze kampioen"

door
Liverpool gerustgesteld:

De Engelse plannen om het seizoen in de Premier League alsnog af te werken, komen steeds meer onder druk te staan. Zo testte dit weekend opnieuw een speler van Brighton positief op het coronavirus. Indien het seizoen niet kan worden afgewerkt, is het nog maar de vraag of wat er met de titel zal geboren.


Normaal gezien zou Liverpool FC voor het eerst in 30 jaar nog eens landskampioen worden, op het moment van de stopzetting bedroeg de voorsprong liefst 25 minuten. Maar hier en daar wordt geopperd dat we een blanco-seizoen krijgen indien er niet meer verder gespeeld kan worden. Volgens ex-coach en analist Arsène Wenger hoeven de Reds zich echter geen zorgen te maken. "Wat Engeland ook gaat besluiten, ik denk dat in ieders hoofd Liverpool de kampioen is", vertelde de Fransman bij TalkSport.

Wenger is dan ook onder de indruk van het werk dat coach Jürgen Klopp heeft verricht op Anfield. "Jürgen heeft het extreem goed gedaan, want Liverpool wacht al dertig jaar op dit kampioenschap. En om dan zo'n gigantische voorsprong te hebben op de nummer twee, 25 punten, dat is ontzettend veel."

LEES OOK: 'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Liverpool verdient gewoon de titel ...

Meest recent

Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

31
31
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

13
13
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

40
40
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

58
58
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

245
245
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

100
100
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

388
388
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

399
399
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

95
95
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

155
155
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

175
175
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

189
189
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

310
310
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

1103
1103
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

320
320
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

474
474
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

364
364
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

496
496
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

625
625
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

428
428
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

874
874
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

357
357
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

572
572
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

109
109

Meer sportnieuws