'PAOK wil Zulte Waregem gewenste transfer bezorgen'

672 stemmen
'PAOK wil Zulte Waregem gewenste transfer bezorgen'

Zulte Waregem zou volgens diverse bronnen belangrijke spelers als Omar Govea, Saido Berahino, Cyle Larin en Abdoulaye Sissoko willen verkopen uit financiële noodzaak. En dat lijkt ook te kloppen. Francky Dury gaf in Play Sports Kot aan waarom Essevee spelers van de hand moet doen.


De coach liet namelijk verstaan dat de sportieve inkomsten te beperkt waren om uit de kosten te geraken. "Wij hebben elk seizoen een operationeel tekort en wij trekken dat recht met deelname aan PO I, aan Europa, de bekerfinale of via een uitgaande transfer zoals die van Bongonda. Als je zoals dit jaar tot half januari zesde staat en in de halve finale van de beker staat dan waren we goed op weg. Maar nadien viel dat weg… Dan val je terug op je kapitaal en dat zijn bijvoorbeeld Larin en Berahino", aldus Dury.

Het geval van Larin is wel speciaal. Zulte Waregem heeft een aankoopoptie van 2,5 miljoen euro, maar het zal die enkel lichten wanneer het meteen een overnemer kan vinden. Het hoopt zo enkele miljoenen euro's winst te maken, maar door de huidige crisis ligt de mercato momenteel bijna plat.

UPDATE 16u49
Indien een geschikte koper opduikt, lijkt Essevee dus van plan om de optie te lichten en hem met een meerwaarde door te verkopen. Die koper komt misschien wel uit Griekenland. Het Turkse Fotomac meldt namelijk dat PAOK Saloniki de Canadees graag wil overnemen. Het is wel nog niet duidelijk hoeveel de huidige nummer twee uit Griekenland wil betalen voor de spits. Het medium benadrukt overigens dat er voor Larin sowieso geen toekomst meer is weggelegd bij moederclub Besiktas.

LEES OOK: JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

🚀

Essevee moet Larin sowieso proberen te houden ...

Meest recent

'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

47
47
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

65
65
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

135
135
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

221
221
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

100
100
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

467
467
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

154
154
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

419
419
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

138
138
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

683
683
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

216
216
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

668
668
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

516
516
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

186
186
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

354
354
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1149
1149
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

451
451
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

322
322
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

466
466
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

400
400
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

277
277
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

215
215
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

470
470
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

385
385
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

152
152

Meer sportnieuws