'Napoli richt vizier op Club Brugge: transfer van 30 miljoen'

door
'Napoli richt vizier op Club Brugge: transfer van 30 miljoen'

Ten vroegste aanstaande maandag, en allicht nog een beetje later, mag Club Brugge zich officieel kampioen noemen. In afwachting van die beslissing zit men op Jan Breydel echter niet stil. Coach Philippe Clement liet enkele weken geleden al verstaan dat de corona-break gebruikt wordt om de komende mercato tot in de puntjes voor te bereiden.


Want Blauw-Zwart wil zich niet alleen versterken met oog op komend seizoen, het zal allicht ook enkele spelers moeten vervangen. Zo liet manager Vincent Mannaert deze week noteren dat een vertrek van Emmanuel Dennis en Krépin Diatta allerminst uitgesloten is. En terwijl die eerste steeds harder gelinkt wordt aan de Premier League, neemt ook de interesse in Diatta schijnbaar toe. Zo zou ook SSC Napoli zijn zinnen hebben gezet op de Senegalese winger.

Volgens het medium Area Napoli zou de huidige club van Dries Mertens de sterkhouder van Club via tussenpersonen hebben aangeboden gekregen en zijn de Italianen best gecharmeerd. Diatta zou bestempeld worden als geschikte optie om op termijn in de voetsporen te treden van de 33-jarige José Callejon, die na dit seizoen einde contract. Vermits ook Mertens allicht andere oorden opzoekt, is versterking in het aanvallende compartiment sowieso welgekomen.

Bovengenoemde bron benadrukt wel dat er heel wat concurrentie heerst voor de 21-jarige. Men maakt dan ook gewag van een transfersom die tot 30 miljoen euro zou kunnen oplopen. Dat lijkt gezien de huidige omstandigheden een wel erg hoog bedrag, maar het is in ieder geval duidelijk dat Diatta niet zal vertrekken voor een appel en een ei.

LEES OOK: 'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

Napoli zou een ideale bestemming zijn voor Diatta ...

Meest recent

Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

59
59
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

72
72
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

106
106
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

404
404
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

188
188
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

393
393
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

476
476
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

363
363
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

375
375
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

347
347
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

113
113
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

119
119
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

68
68
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

27
27
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

369
369
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

210
210
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

485
485
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

41
41
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

527
527
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

224
224
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

398
398
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

136
136
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

261
261
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

148
148
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

195
195

Meer sportnieuws