'Napoli richt vizier op Club Brugge: transfer van 30 miljoen'

door
'Napoli richt vizier op Club Brugge: transfer van 30 miljoen'

Ten vroegste aanstaande maandag, en allicht nog een beetje later, mag Club Brugge zich officieel kampioen noemen. In afwachting van die beslissing zit men op Jan Breydel echter niet stil. Coach Philippe Clement liet enkele weken geleden al verstaan dat de corona-break gebruikt wordt om de komende mercato tot in de puntjes voor te bereiden.


Want Blauw-Zwart wil zich niet alleen versterken met oog op komend seizoen, het zal allicht ook enkele spelers moeten vervangen. Zo liet manager Vincent Mannaert deze week noteren dat een vertrek van Emmanuel Dennis en Krépin Diatta allerminst uitgesloten is. En terwijl die eerste steeds harder gelinkt wordt aan de Premier League, neemt ook de interesse in Diatta schijnbaar toe. Zo zou ook SSC Napoli zijn zinnen hebben gezet op de Senegalese winger.

Volgens het medium Area Napoli zou de huidige club van Dries Mertens de sterkhouder van Club via tussenpersonen hebben aangeboden gekregen en zijn de Italianen best gecharmeerd. Diatta zou bestempeld worden als geschikte optie om op termijn in de voetsporen te treden van de 33-jarige José Callejon, die na dit seizoen einde contract. Vermits ook Mertens allicht andere oorden opzoekt, is versterking in het aanvallende compartiment sowieso welgekomen.

Bovengenoemde bron benadrukt wel dat er heel wat concurrentie heerst voor de 21-jarige. Men maakt dan ook gewag van een transfersom die tot 30 miljoen euro zou kunnen oplopen. Dat lijkt gezien de huidige omstandigheden een wel erg hoog bedrag, maar het is in ieder geval duidelijk dat Diatta niet zal vertrekken voor een appel en een ei.

LEES OOK: 'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Napoli zou een ideale bestemming zijn voor Diatta ...

Meest recent

'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

33
33
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

67
67
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

120
120
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

241
241
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

329
329
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

241
241
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

212
212
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

44
44
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

249
249
El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Zakaria El Ouahdi is één van de beste backs van de Belgische competitie, al dan niet ...

370
370
Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Vincent Kompany kan met Bayern München geschiedenis schrijven. De Belgische oefenmeester kan ...

103
103
‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zien we Jurgen Klopp binennkort weer aan de zijlijn als hoofdtrainer? Momenteel is de Duitser de ...

177
177
‘Westerlo vindt opvolger Rommens: harde gesprekken’

Westerlo is op de wintermercato naarstig op zoek naar een nieuwe linksachter. Afgelopen zomer zagen ...

57
57
Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Kevin De Bruyne was de verrassingsgast op het Gala van de Gouden Schoen afgelopen zondag. De Rode ...

109
109
‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

172
172
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

311
311
Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

58
58
Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Cristiano Ronaldo is inmiddels al 40 jaar, maar de Portugees is nog één van de ...

111
111
Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Royal Antwerp FC haalde in 2022 Christopher Scott binnen, maar het ‘juweeltje van ...

175
175
Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

341
341
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

467
467
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

82
82
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

194
194
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

480
480
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

692
692

Meer sportnieuws