Standard trok onlangs met Nagai en Ono twee Japanners aan en heeft met doelman Kawashima al een landgenoot van het tweetal in de kern. Kenners twijfelen of Standard een commerciële of sportieve zet doet, maar Sef Vergoossen is positief over de Aziaten.
Sef Vergoossen, ex-trainer van KRC Genk, stond in het seizoen 2006-2007 aan het hoofd van de Japanse topclub Nagoya Grampus. "De nieuwe aanwinsten van Standard ken ik niet, maar ik weet wel dat de meest getalenteerde Japanners een surplus kunnen zijn in België. Fysiek, tactisch en disciplinair zijn ze allemaal top. Daar bestaat geen twijfel over", zegt Vergoossen in
Het Belang van Limburg.
"Maar je mag één ding niet over het hoofd zien. Ze moeten zich ook kunnen aanpassen. Ze moeten mentaal sterk genoeg zijn om zo ver van huis te kunnen presteren. Als die jongens daarin slagen, dan kan Standard er best wel eens twee versterkingen bij hebben."
LEES OOK:
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit