'Fellaini (nog) niet ingeschakeld om Standard te redden'

door
'Fellaini (nog) niet ingeschakeld om Standard te redden'

Standard maakt zich sterk dat het voor het BAS alsnog een licentie zal bekomen en doet er alles aan om de interne malaise te minimaliseren. Maar het is inmiddels wel duidelijk dat de Rouches met financiële problemen kampen. Gelukkig kunnen ze rekenen op de steun van enkele ex-spelers.


Eén van de problemen die de licentiecommissie aanhaalde, was de onduidelijkheid rond de financiering van het stadion. Normaal gezien zou Sclessin gekocht worden door 'Immobilière du Standard de Liège' en vervolgens verhuurd worden aan de club. Op die manier krijgt Standard vers kapitaal en strijken de investeerders jaarlijks een fraai bedrag op. Alleen was men er niet van overtuigd of die groep van investeerders ook in staat was om het bedrag van 12 miljoen euro op tafel te leggen.

Maar daar heeft men nu een oplossing voor gevonden. Volgens diverse werden er nieuwe investeerders toegevoegd aan 'Immobilière du Standard de Liège', waardoor het kapitaal verzekerd kan worden. Bepaalde bronnen meldden men dat Axel Witsel, die eerder al in het project stapte, ook Marouane Fellaini wist te overtuigen om deel te nemen. Dat laatste werd echter niet bevestigd, bij HLN ontkent zijn entourage zelfs dat er al contact is geweest. En bij Belga benadrukt ook advocaat Stijn Debaene dat er geen sprake van is dat Fellaini in dit project investeert. Of dat in de toekomst wel het geval zal zijn, valt af te wachten.

LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Dergelijke constructies zijn nefast voor de club op lange termijn ...

Meest recent

'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

De top van Bayern München twijfelt over een toptarget van Vincent Kompany, en die aarzeling ...

11
11
Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

93
93
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

22
22
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

159
159
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

92
92
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

358
358
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

116
116
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

210
210
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

153
153
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

189
189
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

386
386
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

258
258
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

127
127
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

279
279
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

69
69
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

163
163
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

146
146
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

78
78
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

274
274
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

275
275
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

429
429
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

65
65
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

209
209
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

101
101
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91

Meer sportnieuws