'Fellaini (nog) niet ingeschakeld om Standard te redden'

door
'Fellaini (nog) niet ingeschakeld om Standard te redden'

Standard maakt zich sterk dat het voor het BAS alsnog een licentie zal bekomen en doet er alles aan om de interne malaise te minimaliseren. Maar het is inmiddels wel duidelijk dat de Rouches met financiële problemen kampen. Gelukkig kunnen ze rekenen op de steun van enkele ex-spelers.


Eén van de problemen die de licentiecommissie aanhaalde, was de onduidelijkheid rond de financiering van het stadion. Normaal gezien zou Sclessin gekocht worden door 'Immobilière du Standard de Liège' en vervolgens verhuurd worden aan de club. Op die manier krijgt Standard vers kapitaal en strijken de investeerders jaarlijks een fraai bedrag op. Alleen was men er niet van overtuigd of die groep van investeerders ook in staat was om het bedrag van 12 miljoen euro op tafel te leggen.

Maar daar heeft men nu een oplossing voor gevonden. Volgens diverse werden er nieuwe investeerders toegevoegd aan 'Immobilière du Standard de Liège', waardoor het kapitaal verzekerd kan worden. Bepaalde bronnen meldden men dat Axel Witsel, die eerder al in het project stapte, ook Marouane Fellaini wist te overtuigen om deel te nemen. Dat laatste werd echter niet bevestigd, bij HLN ontkent zijn entourage zelfs dat er al contact is geweest. En bij Belga benadrukt ook advocaat Stijn Debaene dat er geen sprake van is dat Fellaini in dit project investeert. Of dat in de toekomst wel het geval zal zijn, valt af te wachten.

LEES OOK: 'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Dergelijke constructies zijn nefast voor de club op lange termijn ...

Meest recent

DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

21
21
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

26
26
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

267
267
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

233
233
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

65
65
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

110
110
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

40
40
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

65
65
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

328
328
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

46
46
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

46
46
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

107
107
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

109
109
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

166
166
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

37
37
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

152
152
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

349
349
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

113
113
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

203
203
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

55
55
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

52
52
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

230
230
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

373
373
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

158
158
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

417
417

Meer sportnieuws