'Joao Félix kan na één jaar nieuwe supertransfer maken'

door
'Joao Félix kan na één jaar nieuwe supertransfer maken'

Atletico Madrid legde vorige zomer een smak geld op tafel om Joao Félix over te nemen van SL Benfica. Maar de Portugees kon nog niet helemaal doorbreken en mogelijk vertrekt hij na een jaar alweer uit de Spaanse hoofdstad. De Spaanse sportkrant AS maakt melding van een mogelijke transfer naar Manchester United.

Ondanks de coronacrisis zou United de eerste contacten al hebben gelegd met de twintiger uit Portugal, dat gebeurde naar verluidt via supermakelaar Jorge Mendes. Félix maakte vorig jaar zomer nog voor 126 miljoen euro de overstap naar Benfica, maar zijn eerste seizoen in Madrid was dys geen doorslaand succes. Coach Diego Simeone en de clubleiding staan nu voor een dilemma.

Atletico kan er nu voor kiezen om Félix te behouden en hem nog een seizoen de kans te gunnen in Madrid. Maar een nieuwe teleurstelling zou diens marktwaarde nog meer doen kelderen, zeker na de coronacrisis. Een interessante aanbieding van Manchester United zou daarom juist verleidelijk zijn.

It worked out not too bad for Cristiano Ronaldo

Could Joao Félix follow him and Bruno Fernandes to Old Trafford?https://t.co/OFpGNt8Xuk
— AS English @ 🏡 (@English_AS) April 21, 2020

LEES OOK: Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

Denkt u dat Félix volgend seizoen nog bij Atletico speelt?

Meest recent

UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

29
29
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

84
84
'Plotse ommekeer: Anderlecht lonkt naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

121
121
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

241
241
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

282
282
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

125
125
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

88
88
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

458
458
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

283
283
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

252
252
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

161
161
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

266
266
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

408
408
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

63
63
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

128
128
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

58
58
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

251
251
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

201
201
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

66
66
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

68
68
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

97
97
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

197
197
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

146
146
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

123
123
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

423
423

Meer sportnieuws