Atletico Madrid legde vorige zomer een smak geld op tafel om Joao Félix over te nemen van SL Benfica. Maar de Portugees kon nog niet helemaal doorbreken en mogelijk vertrekt hij na een jaar alweer uit de Spaanse hoofdstad. De Spaanse sportkrant AS maakt melding van een mogelijke transfer naar Manchester United.
Atletico kan er nu voor kiezen om Félix te behouden en hem nog een seizoen de kans te gunnen in Madrid. Maar een nieuwe teleurstelling zou diens marktwaarde nog meer doen kelderen, zeker na de coronacrisis. Een interessante aanbieding van Manchester United zou daarom juist verleidelijk zijn.
It worked out not too bad for Cristiano Ronaldo
Could Joao Félix follow him and Bruno Fernandes to Old Trafford?https://t.co/OFpGNt8Xuk— AS English @ 🏡 (@English_AS) April 21, 2020