Er staan KV Oostende nog dagen te wachten. De overname door investeringsgroep PMG raakt maar niet rond, maar is - door de financiën - wél een vereiste om een licentie te halen voor volgend seizoen. Ondertussen meldde een tweede kandidaat zich al aan de kust.
De overname van PMG blokkeerde de laatste weken door de mislukte besprekingen over de schulden aan de tribune van Marc Coucke. Ondertussen zouden de gesprekken herstart zijn tussen PMG en KVO, maar Krant van West-Vlaanderen heeft weet over een nieuwe kandidaat-overnemer, die zich reeds voorgesteld heeft aan burgemeester Bart Tommelein.
Volgens voorzitter Dierckens en PMG zou die nieuwe kandidaat-overnemer niet concreet zijn. "Een strogroep van Coucke om druk uit te oefenen", zo luidt het. "Maar als Tommelein wél overtuigd is van die andere kandidatuur, én hun bod volstaat wél voor Coucke (die zal Dierckens geen voorkeursbehandeling geven...), dan wordt de druk op de goedmoedige KVO-voorzitter wel heel groot."