'Contractgesprekken crashen: Premier League wenkt voor Mertens'

341 stemmen
'Contractgesprekken crashen: Premier League wenkt voor Mertens'

Ondanks alle geruchten leken Dries Mertens en Napoli een akkoord te vinden over een nieuw contract. De 32-jarige aanvaller leek op weg om nog enkele jaren in Napoli te voetballen, maar de coronacrisis gooide roet in het eten. En ondertussen zou er weer een opvallende wending zijn.


Volgens La Gazzetta dello Sport staan de onderhandelingen tussen club en speler immers stevig op de helling. Mertens zou voorgesteld hebben om boetes door te storten naar een goed doel, maar daar wil Napoli niet op ingaan. Dat is echter niet het enige twistpunt volgens de Italiaanse sportkrant.

Mertens is ook niet te spreken over het feit dat heel wat clubmedewerkers op straat werden gezet vanwege de impact van het coronavirus. Napoli zou ook twijfelen om Mertens 4,5 miljoen euro te betalen en hem 2 miljoen euro tekengeld te geven. Ploegen als Inter, Chelsea, Atlético Madrid, PSG en AS Monaco volgen de situatie op de voet, want het lijkt er steeds meer op dat Mertens Napels dan toch gaat verlaten.

UPDATE 12/04
Een vertrek uit de Italiaanse havenstad lonkt nu de contractgesprekken wederom gecrasht zijn. En mogelijk ligt de toekomst van de Rode Duivel in de Premier League. Volgens The Daily Star zou vooral Chelsea FC bereid zijn om ver te gaan om Mertens te overtuigen. De Blues toonden afgelopen winter al interesse en coach Frank Lampard zou nog steeds gecharmeerd zijn. Bovendien vertrekt Olivier Giroud allicht op transfervrije basis, bovengenoemd medium bestempelt Mertens als ideale vervanger.

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Is de Premier League een geschikte competitie voor Mertens?

Meest recent

WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

92
92
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

66
66
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

148
148
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

433
433
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

245
245
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

234
234
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

340
340
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

313
313
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

249
249
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

155
155
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

388
388
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

266
266
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

138
138
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

113
113
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

164
164
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

202
202
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

150
150
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

97
97
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

467
467
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

113
113
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

313
313
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

305
305
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

168
168
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

415
415

Meer sportnieuws