'Contractgesprekken crashen: Premier League wenkt voor Mertens'

door
'Contractgesprekken crashen: Premier League wenkt voor Mertens'

Ondanks alle geruchten leken Dries Mertens en Napoli een akkoord te vinden over een nieuw contract. De 32-jarige aanvaller leek op weg om nog enkele jaren in Napoli te voetballen, maar de coronacrisis gooide roet in het eten. En ondertussen zou er weer een opvallende wending zijn.


Volgens La Gazzetta dello Sport staan de onderhandelingen tussen club en speler immers stevig op de helling. Mertens zou voorgesteld hebben om boetes door te storten naar een goed doel, maar daar wil Napoli niet op ingaan. Dat is echter niet het enige twistpunt volgens de Italiaanse sportkrant.

Mertens is ook niet te spreken over het feit dat heel wat clubmedewerkers op straat werden gezet vanwege de impact van het coronavirus. Napoli zou ook twijfelen om Mertens 4,5 miljoen euro te betalen en hem 2 miljoen euro tekengeld te geven. Ploegen als Inter, Chelsea, Atlético Madrid, PSG en AS Monaco volgen de situatie op de voet, want het lijkt er steeds meer op dat Mertens Napels dan toch gaat verlaten.

UPDATE 12/04
Een vertrek uit de Italiaanse havenstad lonkt nu de contractgesprekken wederom gecrasht zijn. En mogelijk ligt de toekomst van de Rode Duivel in de Premier League. Volgens The Daily Star zou vooral Chelsea FC bereid zijn om ver te gaan om Mertens te overtuigen. De Blues toonden afgelopen winter al interesse en coach Frank Lampard zou nog steeds gecharmeerd zijn. Bovendien vertrekt Olivier Giroud allicht op transfervrije basis, bovengenoemd medium bestempelt Mertens als ideale vervanger.

LEES OOK: 'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Is de Premier League een geschikte competitie voor Mertens?

Meest recent

Raman breekt helemaal na moeilijke periode

KV Mechelen zette vorig weekend een grote stap richting het veiligstellen van deelname aan de ...

1
1
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

15
15
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

80
80
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

248
248
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

43
43
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

61
61
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

33
33
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

91
91
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

209
209
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

91
91
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

375
375
Straffe stoot Vanderbiest: "Als je dat ziet..."

In de komende drie weken wordt de strijd om de Champions' Play-Off helemaal beslist. Union, Club ...

93
93
'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Bij KRC Genk gaat alle aandacht in de komende weken naar het veiligstellen van de zesde plaats. ...

224
224
'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Standard deed vorige week een enorme slechte zaak door 1-1 te spelen tegen La Louvière. De ...

150
150
'Club Brugge twijfelt: dure 'flopaankoop' al na jaar weg'

Club Brugge heeft een brede kern en daardoor zijn er een aantal spelers die minder aan bod komen. ...

346
346
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

112
112
Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Manchester United kon een goede zaak doen door het puntenverlies van Manchester City. Ze verloren ...

97
97
Club Brugge davert: Verhaeghe sleurt Club de miserie in

Bart Verhaeghe zette zelf mee de lijnen uit bij Club Brugge, en net daar wringt het nu. Nu de ...

897
897
Drama bij Anderlecht: moét Taravel aftreden als T1?

RSC Anderlecht zit met een gigantisch probleem. De Brusselaars lijken Jérémy Taravel ...

486
486
Roda JC rekent op Belg voor ‘Operatie Eredivisie’

Roda JC is een club die altijd heel wat Belgen in zijn rangen heeft gehad. De Nederlandse ...

13
13
Anderlecht dreigt opnieuw zware fout te maken

RSC Anderlecht moet stilaan een knoop gaan doorhakken. Gaan de Brusselaars de laatste aanvallende ...

293
293
Bayern-ster doet boekje open over Kompany

Vincent Kompany is bijzonder geliefd bij zijn spelers. Dat is al jaren het geval als coach. De ...

330
330
Anderlecht liet hem gaan… en krijgt nu spijt

Bij RSC Anderlecht waren de zomer- en wintermercato niet bepaald een groot succes. Sommigen zijn al ...

234
234
'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

220
220

Meer sportnieuws