Gervinho hoopt dat hij Ivoorkust dit jaar naar de winst in de Afrika Cup kan schieten. De Ivoriaan werd vorig jaar nog de schlemiel, nadat hij de beslissende strafschop in de finale miste tegen Zambia. De aanvaller van Arsenal wil zich dit jaar revancheren.
"Dat had een groots moment moeten worden, maar eindigde in een nachtmerrie. Dit keer ga ik Ivoorkust wel de titel bezorgen, door de winnende treffer te maken", zo vertelde Gervinho tegenover het
ANP. Ivoorkust zit in groep D bij Togo, Tunesië en Algerije.
"We hebben veel geleerd van de vorige editie. Zo weten we dat we strafschoppen moeten voorkomen, aangezien we daar niet zo goed in zijn. Zeker ik niet", aldus Gervinho, die bij Ivoorkust in de aanval moet concurreren met Didier Drogba, Salomon Kalou en Wilfried Bony.