Maakt Alderweireld straks pikante transfer naar Antwerp?

1409 stemmen
Maakt Alderweireld straks pikante transfer naar Antwerp?

Toby Alderweireld zit voor de komende seizoenen nog even gebeiteld. Het zag er lang naar uit dat de Rode Duivel transfervrij zou gaan vertrekken bij Tottenham Hotspur, maar verlengde na de komst van José Mourinho alsnog zijn contract bij de Londense club.

Daardoor ligt hij nu nog tot 2023 vast bij The Spurs. Wanneer zijn contract dan ten einde loopt, zal Alderweireld 34 jaar zijn. Een leeftijd waarop een terugkeer naar België mogelijk is. Tegenover Sporza stelde Alderweireld alvast dat het een mogelijkheid is: "Ik denk erover na om na mijn contract naar België terug te keren”, was hij erg duidelijk.

Hij gaf alvast een hint mee naar waar hij dan zou kunnen trekken: "Ik ben opgeleid bij Germinal Ekeren en Beerschot. Ik ben een Beerschot-supporter, maar ik ben ook enorme fan van het Antwerpse voetbal in het geheel.”

Mooie woorden dus voor Beerschot, maar dat laatste zinnetje zal hen vermoedelijk toch de wenkbrauwen doen fronsen. Alderweireld lijkt zo namelijk ook een transfer naar aartsrivaal Antwerp niet uit sluiten. Gezien zijn verleden op het Kiel, zou dit een pikante overstap betekenen.

Of het daadwerkelijk ook zo ver zal komen, zal uiteraard nog moeten blijken, maar onlogisch lijkt het op het eerste zicht niet. Ook op zijn 34ste zal de Rode Duivel vermoedelijk nog wel ambities hebben. Mocht Antwerp tegen dan zijn uitgegroeid tot een volwaardige en stabiele topclub, die ieder jaar Europees voetbal haalt, kan het een grote troef in handen hebben om Alderweireld te overtuigen.

LEES OOK: WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ziet u hem straks naar Antwerp trekken?

Meest recent

Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

25
25
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

6
6
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

18
18
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

34
34
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

67
67
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

58
58
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

142
142
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

191
191
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

428
428
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

183
183
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

280
280
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

28
28
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

41
41
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

159
159
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

193
193
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

477
477
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

184
184
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

41
41
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

42
42
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

29
29
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

121
121
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

257
257
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

538
538

Meer sportnieuws