Alderweireld denkt aan terugkeer naar België: "Ik blijf Beerschot-supporter"

door
Alderweireld denkt aan terugkeer naar België:

Door het coronavirus heerst ook bij veel voetballers een pak onzekerheid naar de nabije toekomst toe. Verschillende spelers zijn komende zomer einde contract en gezien de situatie is het nog maar de vraag aan welke voorwaarden zij (elders) kunnen tekenen. Toby Alderweireld heeft gelukkig wel al zekerheid.


Normaal gezien zou de verdediger deze zomer zonder club komen te staan, maar enkele weken geleden brak hij zijn aflopende contract bij Tottenham Hotspur weer open. Hierdoor is de Rode Duivel opnieuw tot 2023 aan de Londense club gebonden. Wat hij daarna zal doen staat echter nog niet vast, op dat moment zou Alderweireld zo'n 34 jaar zijn. Een terugkeer naar België lijkt in ieder geval een concrete optie. "Ik denk erover na om na mijn contract naar België terug te keren", geeft Alderweireld toe bij de Facebook-live van Sporza.

De verdediger mist zijn familie dan ook en zou zijn kinderen naar een vaste lagere school willen sturen. Een concrete club heeft hij wel nog niet op het hoog, maar Alderweireld lijkt vooral naar Antwerpen te lonken. "Ik ben opgeleid bij Germinal Ekeren en Beerschot. Ik ben een Beerschot-supporter, maar ik ben ook enorme fan van het Antwerpse voetbal in het geheel. Ik ben blij dat de Antwerpse ploegen iets beginnen te betekenen in België."

LEES OOK: Drukte bij Beerschot: drie vertrekkers, gesprekken met Sanusi

Trending:

'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Alderweireld kan zeker nog drie seizoenen op het hoogste niveau aan ...

Meest recent

Verrassende Belgische terugkeer Zakaria Bakkali?

Zakaria Bakkali brak op jonge leeftijd door bij PSV en werd meteen gebombardeerd tot de ...

26
26
Van kampioen tot tragedie: Voetbalwereld in complete shock

De voetbalwereld verkeert momenteel in grote shock. Liverpool-aanvaller Diogo José Teixeira ...

6
6
Nieuwe liefde voor Lotte Vanwezemael? Fans reageren onthutst

De bekendste seksuologe van ons land? Dat is ongetwijfeld Lotte Vanwezemael. De Limburgse verschijnt ...

29
29
Wilmots in zijn nopjes: Standard pakt uit met nieuwe pion

Standard Luik is bezig om de brokken van voormalige eigenaar 777 Partners te lijmen. Ook achter de ...

45
45
Anderlecht op scherp: Simic lijnrecht tegenover MMA-vechter

RSC Anderlecht is volop aan het voorbereiden op volgend seizoen. Tussen de trainingen door is er ook ...

33
33
'Sporting Charleroi passeert alwéér langs de kassa'

Bij Sporting Charleroi gaan ze de kassa nog eens aardig kunnen vullen. De Zebra's staan op het punt ...

11
11
Wullaert slijpt de messen: "Dat wordt héél belangrijk"

D-day voor de Red Flames. België opent zijn EK vandaag met een pittig duel tegen Italië. ...

11
11
Liverpool-ster Diogo Jota op 28-jarige leeftijd overleden

Er heeft zich een enorm drama plaatsgevonden in Spanje. Liverpool-ster Diogo Jota is op 28-jarige ...

0
0
Vrancken ziet plots verrassende wending bij STVV

STVV won gisteren met 2-4 op het veld van Thes Sport. De Limburgers kennen voorlopig een goede ...

83
83
Tabula rasa bij Anderlecht: Hasi start grote werken

RSC Anderlecht haalde al drie nieuwe middenvelders, enkel Leander Dendoncker vertrok al. Besnik Hasi ...

469
469
'Beerschot rondt komst vierde zomeraanwinst af'

Het bestuur van Beerschot heeft duidelijk zijn netwerk aangesproken in Frankrijk. De Kielse Ratten ...

152
152
AA Gent en Stade Reims ronden plots transfer af

Toch wel verrassend nieuws bij AA Gent. Daar hebben ze een speler van de hand gedaan en niet geheel ...

202
202
Dimata versiert transfer, Wesley zet groot avontuur verder

Landry Dimata en Wesley Moraes maakten vele jaren geleden het mooie weer op de Belgische velden. ...

98
98
STVV’s geheim achter de 25 miljoen: van kritiek tot succes

STVV verkocht Joel Fujima aan St. Pauli. Alweer een mooie transfer voor een Japanse speler van de ...

125
125
Anderlecht krijgt wake-upcall: Club Brugge als voorbeeld

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding om ‘u’ tegen te zeggen. Dat wordt al jaren ...

270
270
Farioli irriteert Ajax, PSV wacht niet langer op sterkhouder

Bij PSV en Ajax gonst het ook van de geruchten. De twee Nederlandse topclubs gaan zich nog roeren op ...

50
50
‘RSCA flirt met transferbom: kleedkamer onrustig’

Anderlecht wil snel werk maken van een nieuwe tweede doelman. Maar de mogelijke komst van een jong ...

324
324
Transfers Jupiler Pro League: 10 pikante deals op til

De transfermarkt is ondertussen officieel geopend. In de Jupiler Pro League gebeurde al het een en ...

860
860
Toptransfer voor Hoefkens richting Premier League?

Carl Hoefkens deed het afgelopen seizoen goed bij NAC Breda en is er ook zeer geliefd bij de ...

126
126
'Club Brugge eist miljoenenbedrag van Union SG'

Union SG zal in de komende mercato's niet meer snel 'koopjes' gaan kunnen doen bij de andere ...

560
560
Anderlecht on fire: deze transfers zijn nog op komst

Ilay Camara trekt wellicht naar RSC Anderlecht, maar daar stopt het niet bij. Onze redactie vernam ...

524
524
'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

125
125
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

724
724
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

825
825
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

283
283

Meer sportnieuws