'Genk houdt hart vast: sterkhouder moet training staken'

683 stemmen
'Genk houdt hart vast: sterkhouder moet training staken'

KRC Genk neemt het zondag op tegen KV Mechelen in een rechtstreeks duel dat zal beslissen over deelname aan Play-Off I, maar de aanloop naar dat duel verloopt behoorlijk dramatisch voor de landskampioen. Zo viel aanvoerder Sébastien Dewaest zaterdag al geblesseerd uit. En nu blijkt ook het seizoen van Kristian Thorstvedt voorbij.


De Noorse middenvelder liep in de wedstrijd op het veld van KV Oostende (2-4) een blessure op. In eerste instantie leek de schade nog wel mee te vallen, maar dat blijkt allerminst het geval. Zo meldt Genk via de officiële website dat Thorstvedt een breukje aan de linkervoet heeft opgelopen. Het is nog niet zeker of de middenvelder geopereerd moet worden, maar Racing laat weten dat hij ten vroegste pas in de voorbereiding wordt terugverwacht.

Opnieuw dus een flinke streep door de rekening van coach Hannes Wolf. De Noorse winteraanwinst was op korte termijn immers uitgegroeid tot een belangrijke pion voor KRC. Bovendien zullen de Limburgers tegen KVM sowieso al een pak spelers moeten missen. Dewaest is er allicht niet bij, Jere Uronen ligt tot aan de PO's in de lappenmand, Bryan Heynen en Maarten Vandevoordt revalideren nog steeds en achter Casper De Norre staat een groot vraagteken. Daar komt nu dus ook Thorstvedt bij.

UPDATE 11/03
Het blessureleed bij Genk was dus al groot en mogelijk komt er nog een sterkhouder bij die de cruciale wedstrijd van zondag aan zich voorbij moet laten gaan. Zo stelde Het Laatste Nieuws vast dat Paul Onuachu de training van dinsdag vroegtijdig moest staken. Het wordt afwachten of hij de clash tegen KV Mechelen zal halen. De Nigeriaanse spits blijkt in ieder geval behoorlijk gevoelig voor kwetsuren, de afgelopen maanden moest hij al meermaals verstek geven met allerlei kwaaltjes.

LEES OOK: ‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Genk moet komende zomer sowieso een extra spits halen ...

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

13
13
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

19
19
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

43
43
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

83
83
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

58
58
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

87
87
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

363
363
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

200
200
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

62
62
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

46
46
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

368
368
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

122
122
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

747
747
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

113
113
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

106
106
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

86
86
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

206
206
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

381
381
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

349
349
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

575
575
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

152
152
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1008
1008
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws