'Genk houdt hart vast: sterkhouder moet training staken'

door
'Genk houdt hart vast: sterkhouder moet training staken'

KRC Genk neemt het zondag op tegen KV Mechelen in een rechtstreeks duel dat zal beslissen over deelname aan Play-Off I, maar de aanloop naar dat duel verloopt behoorlijk dramatisch voor de landskampioen. Zo viel aanvoerder Sébastien Dewaest zaterdag al geblesseerd uit. En nu blijkt ook het seizoen van Kristian Thorstvedt voorbij.


De Noorse middenvelder liep in de wedstrijd op het veld van KV Oostende (2-4) een blessure op. In eerste instantie leek de schade nog wel mee te vallen, maar dat blijkt allerminst het geval. Zo meldt Genk via de officiële website dat Thorstvedt een breukje aan de linkervoet heeft opgelopen. Het is nog niet zeker of de middenvelder geopereerd moet worden, maar Racing laat weten dat hij ten vroegste pas in de voorbereiding wordt terugverwacht.

Opnieuw dus een flinke streep door de rekening van coach Hannes Wolf. De Noorse winteraanwinst was op korte termijn immers uitgegroeid tot een belangrijke pion voor KRC. Bovendien zullen de Limburgers tegen KVM sowieso al een pak spelers moeten missen. Dewaest is er allicht niet bij, Jere Uronen ligt tot aan de PO's in de lappenmand, Bryan Heynen en Maarten Vandevoordt revalideren nog steeds en achter Casper De Norre staat een groot vraagteken. Daar komt nu dus ook Thorstvedt bij.

UPDATE 11/03
Het blessureleed bij Genk was dus al groot en mogelijk komt er nog een sterkhouder bij die de cruciale wedstrijd van zondag aan zich voorbij moet laten gaan. Zo stelde Het Laatste Nieuws vast dat Paul Onuachu de training van dinsdag vroegtijdig moest staken. Het wordt afwachten of hij de clash tegen KV Mechelen zal halen. De Nigeriaanse spits blijkt in ieder geval behoorlijk gevoelig voor kwetsuren, de afgelopen maanden moest hij al meermaals verstek geven met allerlei kwaaltjes.

LEES OOK: Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Genk moet komende zomer sowieso een extra spits halen ...

Meest recent

Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

21
21
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

12
12
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

2
2
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

52
52
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

144
144
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

168
168
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

155
155
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

166
166
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

61
61
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

150
150
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

237
237
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

301
301
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

80
80
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

114
114
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

313
313
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

642
642
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

110
110
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

136
136
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

478
478
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

28
28
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

461
461
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

295
295
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

327
327
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

65
65
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

228
228

Meer sportnieuws